Boleslavský deník

Popis:

Boleslavský deník

URL:

http://boleslavsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publikuje:

13,3 položek/týden

Divadelní schody plné vody a mistři z Karviné a temný mok Ostravy: videa dne

26.května
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve dnech 24. až 25. května 2018.

Koupaliště se za několik dní začnou otevírat

26.května
Mladoboleslavsko – Koupací sezóna je za dveřmi. Některá koupaliště na okrese jsou již připravena, další finišují přípravy

Festival Krásná louka startuje

25.května
Mladá Boleslav – Společně s dobovým leteckým dnem a automobilovými soutěžemi Rally Bohemia a Oldtimer Bohemia Rallye patří ve městě automobilů Festival Krásná louka k nejnavštěvovanějším událostem. V letošním roce začíná dvoudenní akce v areálu na Krásné louce v sobotu ve 12 hodin a potrvá až do neděle.

Vtelenská dechparáda míří na Stránov

25.května
Jizerní Vtelno – Pořádná porce dechové hudby se po roce vrací na Stránov. Areál tamního zámku ožije už tuto neděli dalším ročníkem oblíbené přehlídky dechovek.

Autobusové nádraží se postupně mění k lepšímu

25.května
Mladá Boleslav – Autobusové nádraží v Mladé Boleslavi se krůček po krůčku lepší – místo hlídá najatá agentura, přibyly informační tabule a sítě proti holubům. Ke kráse má ale i tak ještě daleko.

OBRAZEM: Čachovický "maraton" poslouží k dobrému účelu

24.května
Čachovice – Stovky lidí jak z řad žáků zdejší základní školy, která celou událost pořádala, tak i z řad širší veřejnosti, vyrazily ve čtvrtek 24. května na čtvrtý ročník Čachovického "maratonu".

Města o svou zeleň pečují. Mnohé jde ale vylepšit

24.května
Mladá Boleslav /ANKETA/ – Dvě největší města okresu, Mladá Boleslav a Mnichovo Hradiště, se o svou zeleň snaží pečovat a neváhají vynaložit miliony. Přesto je v tomto směru ještě prostor pro to, aby se obě města „zazelenala“ více.

Taktovku Paprsku převzala Markéta Amerighi od otce

24.května
Mladá Boleslav /ROZHOVOR/ - Dětských pěveckých sborů je v České republice nepočítaně. Tenhle je ale specifický. Děti nestojí srovnané do latě, v řadách a v jednotném oblečení. Naopak. Barevná trička, přirozený zpěv, úsměvy na tváři, a co víc, zpěváčci si sami koncerty moderují. Takový je sbor Paprsek z Mladé Boleslavi, který letošním rokem zpívá již 45 let.

Paprsek slaví 45 let od založení

23.května
Mladá Boleslav – Na 120 zpěváků, špičkoví muzikanti a největší hity. Tak bude vypadat unikátní čtvrteční koncert Paprsku ve Škoda Muzeu, který začne v 18 hodin.

Po dvou letech padl verdikt: dům kultury není památkou

23.května
Mladá Boleslav – Dům kultury v Mladé Boleslavi, postavený v šedesátých a sedmdesátých letech minulého století podle návrhu architekta Františka Řezáče, je pro mnoho lidí pouhou ohyzdnou škatulí ze socialistických časů. Jiní jej ale mají za kulturní památku, kterou stojí za to uchovat pro budoucí generace. Česká pobočka Mezinárodní rady pro památky a sídla za tímto účelem dokonce naléhala na min...

Trojitá zlodějská bezostyšnost a uzamčení Beskyd před uhlobarony: videa dne

22.května
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 21. května 2018.

Zaměstnavatelé v regionu zatím nemocným věří

22.května
Mladá Boleslav - Asi každý zaměstnanec má z doby, kdy byl doma na neschopence, zkušenosti s kontrolami ze strany správy sociálního zabezpečení. Ne každý totiž dočasnou pracovní neschopnost vnímá jako čas na překonání nemoci.

Vizi rozvoje technologií v kraji popisuje devadesát stran

21.května
Střední Čechy – Pokrok se ve středních Čechách chystá zásadní – na papíře tedy určitě. Kraj totiž odsouhlasil důležitý strategický dokument, jehož cílem je zlepšit podmínky pro inovace, podnikání i život obyvatel. V pondělí o tom informovalo hejtmanství s tím, že Rada pro konkurenceschopnost Středočeského kraje schválila aktualizaci takzvané RIS3 strategie. Tedy vlastně vizi, jakým směrem v reg...

Domácí hasiči nenašli konkurenta

19.května
Kosmonosy /FOTOGALERIE/ – Jen setiny rozhodovaly o víkendu o těch, kteří v dalším kole Jizerské ligy v požárním sportu vystoupají na stupně vítězů. Na hřiště sportovního klubu v Kosmonosech dorazily týmy z celého okolí.

Prorazit zeď i zajistit sesuv. Hasiči to teď dokážou líp

19.května
Střední Čechy - Na pohled se jedná o obří bedny uzpůsobené k rychlému naložení a snadné přepravě na nákladním automobilu – rozhodující však je, co se nachází uvnitř. A to profesionální hasiči ze stanic v Mladé Boleslavi, Kutné Hoře a Říčanech, kteří nově převzali takzvané technické kontejnery, dovedou náležitě ocenit.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes