15
new stories - click to show

BonusWeb.cz

Description:

BonusWeb.cz - denní zpravodaj ze světa počítačových her, konzolí a herního hardware

URL:

http://bonusweb.idnes.cz/

Catalog:

Lifestyle → Hry

Publishes:

4.7 items/day

Mrtvý žánr? Nenechte se vysmát, adventury zažívají mimořádně úspěšný rok

0:11
Už před dvaceti lety tomuto okrajovému žánru leckdo předpovídal brzké vymření, ale naštěstí se tak nestalo. Pomalé, nutící k přemýšlení a na příběh bohaté hry mají stále své publikum. Díky letošním peckám jako Syberia, Immortality, Pentiment nebo Monkey Island tak významně promluví do nominací o herní titul roku.

Autoři Cyberpunku zažili rekordní čtvrtletí, vděčí za to seriálu Edgerunners

14:28
Polské studio CD Projekt se pochlubilo finančními výsledky za uplynulé čtvrteltí a investoři musí mít radost. Za toto období jde totiž o nejlepší výsledek v téměř třicetlité historii firmy.

Čeští vývojáři radí, jak rozeznat skutečné záběry z války od své videohry

10:40
Vývojáři z českého studia Bohemia Interactive vytáhli do boje proti dezinformacím. Jejich videohru ArmA 3 totiž někteří lidé zneužívají k nahrávání falešných záběrů z bojů, díky pokročilé počítačové grafice je totiž poměrně snadné si je splést s realitou.

Nenechte si ujít. Deskový Pán prstenů: Jedovatý příslib má hodně co nabídnout

29.November
Se závěrem roku se opět připomíná populární deskoherní univerzum postavené na legendárních základech knižního Pána prstenů. A to skrze novou kampaň nesoucí název Jedovatý příslib (v originále Poison Promise), která vás znovu nasměruje do království Rohirů, kde se musíte vypořádat se skrytou hrozbou.

Víte, jak si vylepšit PlayStation 5? Upravte si vzhled a zvětšete disk

29.November
Po více než dvou letech na trhu se nemusíte bát, že by vám PlayStation 5 zevšedněl. Poradíme, jak se dá obměnit jeho vzhled a nebo rozšířit místo pro uložení vašich oblíbených her.

Steam překonal další rekord, nejvíce ale lidé hrají free 2 play tituly

28.November
Během amerického svátku Díkůvzdání se na Steam připojilo 31 336 174 hráčů najednou, čímž padl dosavadní rekord. Nejvíce táhnou hry, které jsou k dispozici zdarma.

Další playstationový klenot na PC? Tvůrce závodů Gran Turismo 7 zvažuje port

28.November
Sony postupně vydává část svých původně playstationových exkluzivit na PC. Jedním z dalších kandidátů na port by mohly být i letošní závody Gran Turismo 7.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes