15
new stories - click to show

Božská Praha

Description:

Za kulturou snadno a rychle

URL:

https://www.bozskapraha.cz

Catalog:

Kultura

Publishes:

3 items/month

Manifesto se chystá přivítat natěšené návštěvníky pod širým nebem

12.May
Designová tržnice Manifesto market v centru hlavního města se street foodem, hudbou, filmem, uměním a designem opět ožívá.

Farmářské trhy na Náplavce

7.May
Od 1. května se vrátilo farmářské tržiště na náplavku Rašínova nábřeží. Každou sobotu tak můžete opět nakoupit kvalitní a čerstvé produkty od místních pěstitelů.

Pohádkové krajinky ze sukulentních rostlin

7.May
Botanická zahrada Univerzity Karlovy má pro své návštěvníky příjemnou zprávu. Od 5. května je částečně otevřena a přichystala každoroční výstavu „Pohádkové krajinky ze sukulentních rostlin“, která potrvá do 23. května.

František Skála vystavuje svou ilustrátorskou tvorbu

5.May
Galerie hlavního města Prahy se otevřela veřejnosti a zve návštěvníky na novou expozici „František Skála a jiné práce“. V Domě U Kamenného zvonu potrvá do 29. srpna.

Pražské věže a rozhledny se otevírají veřejnosti

3.May
Po několika měsících uzavření se dnešním dnem otvírají v naší metropoli brány Staroměstské radnice, Petřínské rozhledny a Zrcadlového bludiště. V pátek se přidají další.

Outdoorová galerie Fasáda představuje druhou výstavu

30.April
Co je to pravda? Tuto otázku si pokládá nová výstava v galerii Fasáda. 14 významných českých a slovenských fotografů vyzývá k otevřenosti a naději prostřednictvím velkoformátových fotografií, vystavených v oknech domu v pražské Divadelní ulici.

Kupte si umění z automatu na cigarety

29.April
Praha se může chlubit automaty na umění. Takzvané Artmaty nabízí za padesát korun díla mladých umělců.

Na Dívčích hradech se prohánějí divoké koně

27.April
Po Dívčích hradech na Praze 5 se prohánějí první koně Převalského, které sem přivezli z pražské zoologické zahrady. K dispozici mají dvacet hektarů pastvin.

Festival BlueFest Online podpoří českou hudební scénu

26.April
Tradiční akce Prague International Bluenights a BlueFest se letos spojí v jednu - BlueFest Online. Festival si můžete vychutnat skrz sociální sítě 6. května. Živě bude vysílán z Lucerna Music Baru.

Den tance se bude oslavovat opět on-line

22.April
Mezinárodní den tance, který se slaví 29. dubna, se letos bude znovu po roce připomínat on-line. Agentura Art 4 People připravuje celodenní taneční program.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes