15
new stories - click to show

BusinessInfo.cz

Description:

BusinessInfo.cz je oficiální portál pro podnikání a export

URL:

http://www.businessinfo.cz

Catalog:

Ekonomika → Podnikání

Publishes:

6 items/month

Pavel Gorecký (ERC-TECH): Jako jediní na světě umíme vyrobit beton ze 100% recyklovaného stavebního odpadu (video)

3.September
Díky unikátnímu postupu umí jako jediná na světě česká firma ERC-TECH vyrobit betonové směsi ze 100% recyklovaného stavebního odpadu.

Snižte si náklady při cestách do ciziny. Do září žádejte o vrácení DPH

3.September
Daň z přidané hodnoty zaplacenou (nejen) v zemích EU při ubytování, v restauracích či při nákupu benzinu mohou čeští plátci získat zpět. Žádost o vrácení DPH ovšem musejí podat nejpozději do středy 30. září. Daň z přidané hodnoty, již uhradí v jiném členském státě EU, nemohou zástupci tuzemských firem uplatnit v českém přiznání. O peníze … Continued

Koronavirus a podnikatelé, kde hledat pomoc?

1.April
Oficiální Informace pro firmy zasažené koronavirem na jednom místě. přehled pomoci, podpor, návodů a informačních zdrojů, aktuální informace.

Odpovědi na nejčastější dotazy podnikatelů ohledně aktuálních opatření proti šíření koronaviru

1.April
Odpovědi na nejčastější dotazy podnikatelů ohledně aktuálních opatření proti šíření koronaviru. Odpovědi odborných pracovníků ministerstev a dlších organizací na dotazy podnikatelů položených prostřednictvím speciální informační linky.

Koronavirus: Jaká je situace ve světě?

1.April
BusinesssInfo.cz vám nabízí nejnovější informace o průběhu nemoci, opatřeních na podporu ekonomiky či vlivu pandemie na obchodní výměnu s Českou republikou. PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO na základě zpráv od ředitelů zahraničních kanceláří agentury na podporu obchodu CzechTrade.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes