Bydlimmoderne.cz

Popis:

Moderní magazín o bydlení zaměřený na aktuální trendy

URL:

http://www.bydlimmoderne.cz/

Katalog:

Lifestyle → Bydlení

Publikuje:

3 položek/měsíc

Se zdvižně-posuvnými dveřmi pustíte do domu přírodu

8.ledna
V posledních několika letech se trendy ve světě bydlení výrazně změnily, přičemž architekti se snaží stále více spojit interiér s exteriérem. Pokud byste chtěli ve svém domě přivítat přírodu, žádný problém, stačí například do obývacího pokoje umístit velkoformátové zdvižně-posuvné dveře. Charakteristickým rysem zmíněného systému je, že vám otevírá nádherný výhled do zahrady. Po odsunutí dveří […] The post Se zdvižně-posuvnými dveřmi pustíte do domu přírodu appeared first on Bydlimmoderne.cz .

5 tipů pro snadné stěhování

15.prosince
Stěhování je pro mnohé z nás synonymem stresu a nekončící noční můry, ale nemusí to tak vůbec být. Stačí se vyvarovat častým chybám, které se projevují nedostatkem času a balením od nevidím do nevidím. Buďte na stěhování připraveni. Dodržte těchto 5 tipů pro snadné stěhování a starosti můžete v klidu hodit za hlavu, protože vás při stěhování […] The post 5 tipů pro snadné stěhování appeared first on Bydlimmoderne.cz .

Základní typy prostěradel pro vaši ložnici

15.prosince
Bez prostěradla postel neusteleme. Je její nezbytnou součástí a dá se s ním kouzlit podobně jako s povlečením. Sehnat můžeme prostěradla mnoha barev a z příjemných materiálů. Záleží, co kdo preferuje. Slaďte lůžkoviny dohromady Pravdou je, že s krásným ložním prádlem včetně prostěradla dostane ložnice nový nádech. Prostěradlo doplní peřinu a polštář, takže můžeme směle […] The post Základní typy prostěradel pro vaši ložnici appeared first on Bydlimmoderne.cz .

Dejte přednost ekologickému parnímu čištění

4.prosince
Když se řekne úklid, většina z nás si představí namáhavou práci, při které potřebujete hromadu čistících prostředků. Úklid domácnosti též vyžaduje velkou časovou investici, proto si na něj zpravidla vyhrazujeme volný den o víkendu. Co na to jít úplně jinak? Ekologie na prvním místě Pokud vám není lhostejný přístup k životnímu prostředí, pak jistě nepoužíváte […] The post Dejte přednost ekologickému parnímu čištění appeared first on Bydlimmoderne.cz .

Medaile nejenom za sportovní výkony

29.listopadu
Zvolit vhodný dárek pro blízké nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Obzvláště muži se ne vždy obdarovávají snadno. Máme pro vás jeden tip. Obdarujte muže ve své rodině medailemi. Věřte, že každý kluk, a je jedno, zda malý či velký, je rád oceněn. A mnohdy ani nezáleží na tom za […] The post Medaile nejenom za sportovní výkony appeared first on Bydlimmoderne.cz .

Vysokorychlostní internet za 200 Kč měsíčně? Jde to

23.listopadu
Připojení k internetu je v dnešní době jakýmsi standardem. Na síti je až na výjimky téměř každý. Na základě jakých parametrů ale zvolit vhodného dodavatele? To už ví málokdo, a většinou tak kývne na první nabídku, jež mu přijde pod ruku. A to je samozřejmě chyba. Na začátek si objasněme pojmy. Tzv. internetovým zprostředkovatelem označujeme […] The post Vysokorychlostní internet za 200 Kč měsíčně? Jde to appeared first on Bydlimmoderne.cz .

Potřebuje váš vůz novou autobaterii? Poradíme vám jakou!

23.listopadu
Vybrat správnou autobaterii do automobilu nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. Obzvláště pro laika. Nechte si proto poradit. S vybitou autobaterií má neblahé zkušenosti zřejmě každý řidič. Jednou zkrátka nasedne do svého automobilu, ale nenastartuje ho. Na vině v mnoha případech bývá právě vybitá autobaterie. Tu je pak třeba buď […] The post Potřebuje váš vůz novou autobaterii? Poradíme vám jakou! appeared first on Bydlimmoderne.cz .

Originální tapety do moderních interiérů

16.listopadu
Malování většina hospodyní nemá příliš v lásce, nadělá se spousta nepořádku, který je potřeba rychle uklidit, nejlépe než barva zaschne na podlaze nebo na všem, co nebylo řádně přikryté. Především malování štětkou, to je pro úklid hotová pohroma. Váš interiér však můžete zrenovovat i bez nepořádku. Někteří se pustí do tapetování. Lepení papírových a vliesových tapet […] The post Originální tapety do moderních interiérů appeared first on Bydlimmoderne.cz .

Hliníková okna i dveře se vyznačují variabilitou

16.listopadu
U oken a dveří byste neměli slevovat ze svých nároků, ba naopak se zaměřte na bezpečnost, odolnost a jednoduchou údržbu. V současné době se používají především plastové a dřevěné varianty, nicméně do popředí se postupně prodírá i hliníkové provedení, které je absolutní špičkou, co se týče jak bezpečnostní stránky, tak i té kvalitativní. Hliník je […] The post Hliníková okna i dveře se vyznačují variabilitou appeared first on Bydlimmoderne.cz .

Pražský Michle a nové byty

2.listopadu
Michli se říká Michle již pěknou řádku let. První zmínky datujeme již od 12. století, kdy vznikla jako malá osada. V současné době tu již nenajdete zemědělské půdy ale spíše moderní rezidence. Jednou z nich je třeba Hadovitá, jež stojí na kopcích Michelské stráně. I když byly tyto budovy pro všechny velkou výzvou, projekt se povedl až […] The post Pražský Michle a nové byty appeared first on By...
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes