15
new stories - click to show

byznys.hw.cz

Description:

- Vše o elektronice a programování

URL:

https://byznys.hw.cz

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

2.8 items/week

Léto, Barcelona a MS Teams - to bude MWC 2021

13:33
Veletrh a konference mobilních operátorů a dodavatelů technologií se vrací do Barcelony. 750 mobilních operátorů a 400 firem bude hledat společné cesty, jak rozhýbat 5G v sektorech finančních technologií, automobilové dopravy, IoT i průmyslu.

MWC Barcelona 2021

13:33
Datum: Pondělí, 28. Červen 2021 - Čtvrtek, 1. Červenec 2021 Veletrh a konference mobilních operátorů a dodavatelů technologií se vrací do Barcelony. 750 mobilních operátorů a 400 firem bude hledat společné cesty, jak rozhýbat 5G v sektorech funančních technologií, automobilové dopravy, IoT i průmyslu.

Digitální továrna 2.0 opět na MSV

15.June
Součástí letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu, který se uskuteční na brněnském výstavišti od 8. do 12. listopadu 2021, bude i druhý ročník úspěšné expozice Digitální továrna 2.0. Letošním tématem bude technologická transformace české ekonomiky.

Řešení v inteligentních budovách stojí i na našich produktech

10.June
Co tvoří v automatizovaných budovách současnosti přístupové a bezpečnostní systémy? Kontrola a řízení spotřeby energií, osvětlení nebo vzduchotechniky? Máte pravdu, jsou to elektronické součástky, moduly a produkty.

Implementace UniCloud pro PLC - seznamte se s UniCloud

7.June
Datum: Středa, 16. Červen 2021 - Čtvrtek, 17. Červen 2021 Seznamte se s platformou UniCloud, která je speciálně navržena pro kontroléry Unitronics, kterou zákazníci mohou sami implementovat, a zbavit se tak nutnosti spoléhat se při vstupu do světa IIoT na programátory a cloudové profesionály

Nový web nabídne startupům v elektronice víc než návod na přežití

5.June
Do svého nového projektu pro startupy zapojil distributor Digi-Key nejen experty, ale také prestižní Startups Magazine a svými radami přispěla zakladatelka firmy Adafruit.

AMPER NEWS 2021: katalog vystavovatelů

20.May
Pořadatel veletrhu AMPER spustil internetovou platformu pod názvem AMPER NEWS 2021. Jedná se o přehled novinek firem, které se měly účastnit veletrhu AMPER 2021.

Pásmová nemoc: některé země nepustí 5G do 6 GHz

19.May
O tom, že sítě 5G nejsou pro některé země prioritou, svědčí výzva asociace GSMA. Ta v nejnovějším materiálu upozorňuje, že pásmo 6 GHz vlády licencují raději provozovatelům Wi-Fi, než operátorům 5G.

V centru zájmu MSV 2021 bude digitalizace průmyslu a 3D tisk

19.May
Ztráta osobních kontaktů v době pandemie potvrdila, že veletrhy jsou nejen pro průmysl nepostradatelné. Veletrhy Brno proto pokračují s přípravou podzimního MSV tak, aby veletrh navázal na svoji úspěšnou tradici.

Jak efektivně používat vyhledávání na webu Digi-Key

11.May
Společnosti Digi-Key má skladem nepřeberné množství elektronických součástek a je připravena vybavit objednávku v den jejího podání. Vyhledávání elektronických komponent je klíčovou funkcí na webu Digi-Key. Tento článek poskytuje několik triků, díky nimž bude vyhledávání ještě jednodušší a efektivnější.

První online Startup Show VŠB má svého vítěze

4.May
Ve čtvrtek 29. dubna se konal osmý ročník akceleračního programu Green Light Startup Show, letos zcela netradičně formou live streamu přímo z Planetária Hornicko-geologické fakulty VŠB-TUO. Ze všech zúčastněných porotu nejvíce zaujal projekt s cirkulačním oblečením.

Eaton zve na Stavební veletrh online

3.May
Online veletrh v termínu 14. – 16. května 2021 využije Eaton k propagaci a vysvětlení smart bezdrátové technologie xComfort pro řízení domovních technologií.

Budujte inteligentní města s SOS electronic

27.April
Místo, kde jsou tradiční sítě a služby účinnější díky digitálním a telekomunikačním technologiím. Smart City aneb inteligentní město.

Průmyslová umělá inteligence v režii Siemens a Google

22.April
Google Cloud a Siemens oznámili začátek spolupráce, zaměřené na optimalizaci továrních procesů a zvyšování produktivity výrobních provozů. Siemens začlení technologie Google Cloud v oblasti cloudu, umělé inteligence a strojového učení (AI/ML) do svých automatizačních řešení v průmyslové výrobě.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes