15
new stories - click to show

byznys.hw.cz

Description:

- Vše o elektronice a programování

URL:

https://byznys.hw.cz

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

6 items/month

Farnell poradí profesionálům s procesem nákupu

30.June
Automatizace objednávek, důvěryhodné informace o dodacích lhůtách a spolehlivá logistika, to je základem nákupu elektronických součástek. Rady Farnellu shrnuje nová brožura.

Y Soft Ventures investuje do Dronetag, poskytne výrobu i logistiku

29.June
Y Soft Ventures vloží 15 milionů korun do start-upu Dronetag, který se zabývá bezpečnou koordinací dronů pro komerční využití. Součástí spolupráce je i zajištění výrobních kapacit, optimalizace výrobního procesu a podpora při vstupu na nové trhy.

Globální průzkum o ženách v technických oborech 2022 startuje

23.June
Průzkum vyzývá ženy, které jsou odbornicemi v technických oborech, aby se podělily o své postřehy a zkušenosti a osvětlily tak možnosti kariérního rozvoje i obsáhlejší výzvy a příležitosti v elektrotechnických oborech.

Farnell rozšiřuje nabídku komponent Toshiba

14.June
V sortimentu Farnell bude více optočlenů, optorelé (MOSFET), nízko- a vysokonapěťových napájecích MOSFETů, samostatných IGBT, malých signálních diod a tranzistorů, regulátorů napětí, logických řešení a řešení pro motorové řízení firmy Toshiba.

Další soutěž element14 ocení nápady se sedmisegmentovými displeji

9.June
V rámci této soutěže mají členové komunity s využitím 7segmentových displejů sestavit své vlastní kalkulačky, digitální hodiny, ukazatele počasí, elektronické měřiče, informační displeje, testovací vybavení, časovače pro krmení mazlíčků a mnohé další věci.

Automatica 2022

6.June
Datum: Úterý, 21. Červen 2022 - Pátek, 24. Červen 2022 Přední světový veletrh chytré automatizace a robotiky sdružuje klíčové technologie v Mnichově.

Rozhýbe Qualcomm privátní 5G?

6.June
Všechny služby v jedné síti – původní vize 5G se ukázala příliš velkým soustem pro výzkum, vývoj i praktické nasazení. Jak tento marketingový pojem nakrájet?

Magnetický záznam se vrací jako alternativa RFID

1.June
Magnetické štítky zajistí identifikaci i tam, kde je použití RF technologií nemožné a spolu s identifikací ve složitých podmínkách mohou zajistit například ochranu proti padělání.

Vývojáři seznamte se: EU, EHP, NATO a OECD

31.May
Používáte čipy, cloudy a moduly z těchto zemí? Můžete být v klidu. Jinak zbystřete a projděte si mapy rozdělení světového hospodářství, stejně tak jako direktivy EU.

Průmyslová 5G síť se představuje v Hannoveru

31.May
Deutsche Messe a Siemens umožňují všem firmám přístup k inovativní průmyslové 5G technologii ve speciálním „5G Smart Venue“ v Hannoveru.

Robotický den 2022

30.May
Datum: Neděle, 5. Červen 2022 Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy a Spolek Robonika zvou na Robotický den do Kongresového centra Praha v neděli 5.června.

Novinky na trhu EMEA: Otázky a odpovědi s Ianem Wallacem ze společnosti Digi-Key

25.May
Rok 2022 je již na dobré cestě stát se pro odvětví distribuce elektronických součástek dalším silným rokem, a to i přes omezené dodávky od výrobců součástek a pokračující výpadky dodavatelského řetězce.

Spuštění IPv6 přes LoRaWAN je již oficiální

24.May
LoRa Alliance oznámila, že LoRaWAN nyní podporuje internetový protokol verze 6 (IPv6). Standard LoRa tak reaguje na požadavky trhu IoT, zejména v inteligentním měření elektřiny, smart budovách, průmyslových odvětvích a logistice.

Digi-Key Electronics nyní nabízí vylepšené zpracování DPH pro evropské zákazníky

23.May
Digi-Key Electronics, která poskytuje snejširší sortiment elektronických součástek skladem na světě pro okamžité odeslání, oznamuje, že zákazníkům v Evropě nyní nabízí nové, flexibilnější možnosti doručení a zpracování DPH s využitím jednoho správního místa v rámci dovozního režimu (IOSS) a služby UPS World Ease.

HW server představí produkty živě v Brně

12.May
HW server na veletrhu Amper představí produkty a technologie od společností HW group, Netio, Sollae, Labjack, Humatech – navštivte stánek 6.10 v hale V.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes