15
new stories - click to show

byznys.hw.cz

Description:

- Vše o elektronice a programování

URL:

https://byznys.hw.cz

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

6 items/month

Evropské zboží DigiKey MarketPlace zrychlí cestu k zákazníkům

25.September
Evropské firmy v programu DigiKey Marketplace mají nyní možnost rozšířit své působení do dalších evropských zemí. Zásilky odesílané v rámci Evropy se obvykle doručí následující den, nikoli až za několik dní, jak tomu bylo dříve.

Digitální továrna 2.0 na MSV nabídne pohled do budoucnosti průmyslu

22.September
Digitální transformace je v dnešní době významnou součástí téměř každého odvětví a průmysl není výjimkou. Umožňuje strojírenským firmám automatizovat mnoho procesů, což vede ke zvýšení efektivity a produktivity. Digitálním technologiím se bude věnovat už počtvrté projekt Digitální továrna 2.0 v pavilonu F.

Future of Connectivity ukazuje, jak budou stroje komunikovat v budoucnosti

18.September
Expozice Future of Connectivity Area na veletrhu EMO Hannover spojí 15 průmyslových a výzkumných vystavovatelů na téměř 500 m² výstavní plochy.

DigiKey hlásí 300 nových dodavatelů

15.September
Mezi významné dodavatele, kteří přibyli v portfoliu DigiKey patří Alps Alpine, Ambiq Micro, Amphenol LTW, HELUKABEL a Zettler MagneticsMezi významné dodavatele, kteří přibyli v portfoliu DigiKey patří Alps Alpine, Ambiq Micro, Amphenol LTW, HELUKABEL a Zettler Magnetics.

Nová analýza IDTechEx prefikuje významný potenciál flexibilní elektroniky

11.September
Studie pro roky 2024-2034 přináší tržní prognózu pro více než 10 sektorů, jako jsou nositelná elektronika, prototypová automobilová elektronika a inteligentní obaly, spolu se základními technologiemi včetně vodivých inkoustů, flexibilních integrovaných obvodů, materiálů/metod pro upevňování komponent a výrobního procesu v rolích.

Umělá inteligence při výběru komponent: přetrvává zdravá opatrnost

8.September
Výsledky nedávného průzkumu Farnell ukazují, že 86 % respondentů důvěřuje umělé inteligenci natolik, že by ji při výběru komponent pro jejich návrhy nechali hrát alespoň nějakou roli.

Plnohodnotná balící linka naživo na brněnském výstavišti

7.September
Packaging Live neboli balicí linka je doprovodný program v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu a veletrhu EmbaxPrint a koná se letos již po osmnácté. Robotizovaná pracoviště s odborným výkladem budete moci vidět v akci každé dvě hodiny od úterý 10. října do pátku 13. října 2023.

KNX IoT – open source s pomalým rozjezdem

30.August
S expanzí do světa IoT pomocí KNX IoTech KNX aspiruje na pozici mezi největšími ekosystémy trhu automatizace domácností a budov.

Nový lab Siemensu nabízí testování bezdrátových technologií

21.August
Technologický koncern Siemens otevřel ve svých prostorách v Erlangenu novou testovací laboratoř pro technologie průmyslové konektivity. průmyslové sítě WLAN, 5G, lokalizační systémy v reálném čase (RTLS) i RFID.

MSV 2023 v Brně se zaměří na efektivní a udržitelný průmysl

21.August
Na brněnském výstavišti se od 10. do 13. října 2023 uskuteční 64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Desítky tisíc návštěvníků se seznámí s průmyslovými technologiemi a inovacemi, které představí vystavovatelé z celého světa.

City Digital – videa přiblíží další vývoj IoT pro automobily

21.August
Třídílný seriál DigiKey, sponzorovaný společností Analog Devices, se ponoří hluboko do budoucnosti automobilových technologií. Přiblíží také vizi, jak elektrifikace, autonomní vozidla a propojený automobilový ekosystém změní budoucnost dojíždění.

Využití příležitostí je základ pro budoucnost

16.August
Vzhledem k tomu, že letos slavíme 50. výročí založení společnosti DigiKey, je dobré podívat se na to, jak spolupráce s našimi dodavateli ovlivnila úspěch našich zákazníků, protože distributor nakonec nedělá nic zcela sám a naším posláním je co nejlépe sloužit zákazníkům po celém světě.

Třetí sezóna Factory Tomorrow a alternativní zdroje

10.August
Třetí řada série videí DigiKey Factory Tomorrow, zaměřená inovace vedoucí k udržitelné změně v průmyslové automatizaci se bude zabývat napájením výroby alternativními zdroji energie, udržitelným provozem a dalšími tématy.

Čerstvý vítr pro RISC-V?

7.August
Společnost, založená v Německu, se bude snažit urychlit komercializaci budoucích produktů založených na open-source architektuře RISC-V. Zakladatelé Bosch, Infineon, Nordic, NXP a Qualcomm.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes