byznys.hw.cz

Description:

- Vše o elektronice a programování

URL:

https://byznys.hw.cz

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

2.1 items/week

U-blox rozšiřuje dohodu o distribuci s Digi-Key

20.May
U-Blox je poskytovatel špičkových technologií pro určování polohy a bezdrátovou komunikaci pro automobilový, průmyslový a spotřebitelský trh. Doposud byla dohoda o distribuci s Digi-Key jen pro Ameriku. Nyní se smlouva rozšířila na celosvětovou distribuci.

Monitoring kvality vzduchu a vody v chovu brojlerů

13.May
Chov drůbeže je největším odvětvím zemědělského průmyslu v Jižní Africe. Proto je nutné zefektivnit a zkvalitnit celý proces chovu, aby nedocházelo k vysoké úmrtnosti díky nepřiměřenému větrání a nevhodné vodě. K tomu slouží senzory, které poskytují důležitá data k podrobnější analýze.

Exkluzivní soutěž Farnell / Tektronix

13.May
Staňte se VIP hostem na Technologickém inovačním fóru Tektronix v Šanghaji v červnu 2019 nebo vyhrajte jeden z nových osciloskopů nové generace.

CRA IoT Summit & Expo 2019

4.May
Datum: Úterý, 4. Červen 2019 Zveme Vás na čtvrtý ročník unikátní odborné konference, která představuje oblast IoT (internetu věcí). Letos se zaměříme na využití IoT a smart technologií v oblasti průmyslu, logistiky, dopravy a utilit.

Sixth Sense – zvítězily zajímavé nápady

29.April
Vítězové designérské soutěže Sixth Sense ukazují, jak kreativně lze použít minimalistické zadání. První místa si tak odnesli konstruktéři pojízdné tiskárny a přepravníku sypkých materiálů.

Kalkulaci spolehlivosti nabídne i FORTE od Mouseru

26.April
Firmy přicházejí na to, proč svěřit celý seznam součástek jednomu distributorovi. A distributoři se také snaží, aby k tomu své zákazníky přesvědčili. Proto kromě souvisejících logistických informací dokáží nad seznamem součástek nabídnout také řadu pokročilých služeb.

Small Cells – malé buňky, velké ambice

26.April
Technologie small cells se již poněkolikáté dostává do popředí zájmu operátorů telekomunikačních služeb a vývojářů technologií. Poprvé to bylo v době 3G, podruhé 4G a nyní se objevuje v souvislosti s 5G. Tentokrát se prý opravdu prosadí!

Výzkumné centrum informatiky ČVUT se zaměří na umělou inteligenci

16.April
Podzemí historické budovy Fakulty elektrotechnické ČVUT na Karlově náměstí v Praze skrývá počítačový klastr pro výzkum v oblasti umělé inteligence.

Industrial Cloud – Siemens propojí 122 závodů Volkswagen

15.April
Tlak na efektivitu a analýza výrobních dat ze všech podniků – to jsou základní aspekty zadání automobilky Volkswagen pro velké cloudové řešení. Firma jej staví ve spolupráci s AWS a nyní se do něj zapojí i Siemens. Řešení předpokládá širokou integraci se systémy třetích stran.

IQRF Summit 2019: spolupráce a interoperabilita

10.April
Členové IQRF Alliance těží ze vzájemné spolupráce a stabilní platformy. Díky tomu mohou zákazníkovi dodat fungující aplikaci během několika týdnů a řešení dále škálovat. IQRF je tak na cestě k otevřenému standardu.

Buďte s Arrow Electronics stále ve spojení

4.April
Jak známo, Arrow Electronics je globální dodavatel produktů, služeb a řešení, který vede inovace vpřed od více než 200 000 předních světových výrobců technologií používaných na průmyslových a komerčních trzích.

Robotics Award 2019 – cenu si odnáši dánský gekon

3.April
Jedno z prestižních ocenění velethru Hannover Messe získal Gecko Gripper, uchopovač plochých a hladkých předmětů od dánské firmy OnRobot.

LoRA od CRA jiz se 120 partnery

2.April
České Radiokomunikace udělaly další krok v rozvoji trhu LPWAN služeb. Na přehledném portálu zveřejnily dostupné řešení pro různé tržní segmenty spolu s informacemi o tom, s jakými firmami na nich spolupracují.

IDT součástí Renesas

1.April
Renesas koupil Integrated Device Technology. Posiluje tak své portfolio obvodů pro RF, časovače, paměťová rozhraní a senzoriku, tedy oblasti, ve kterých je IDT silná. Spolu s portoliem MCU Renesas tak posilují ekosystém součástek s jednou značkou a jednou podporou.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes