byznys.hw.cz

Popis:

- Vše o elektronice a programování

URL:

https://byznys.hw.cz

Katalog:

Ekonomika

Publikuje:

4,9 položek/týden

Výrobní závody Faurecia nasadí mobilní roboty

16.ledna
V rámci strategického partnerství s Mobile Industrial Robots nasadí Faurecia autonomní mobilní roboty do svých výrobních zařízení po celém světě a posune tak stupeň automatizace na novou úroveň.

Umělá inteligence optimalizuje výrobu

14.ledna
Využití umělé inteligence, strojového učení nebo virtuální reality/rozšířené reality (AR/VR) v elektronickém obchodě, v počítačových hrách nebo ve zdravotnictví je v komerční sféře již samozřejmostí. Stále více se však prosazuje také v průmyslu.Veletrh HANNOVER MESSE 2019 ukáže v rámci hlavního tématu Industrial Intelligence, jak se v průmyslu umělá inteligence využívá.

Novinky v technologii IQRF

14.ledna
Lokálně autonomní bezdrátová mesh technologie IQRF s funkcí vzdálené správy umožňuje sledovat stav i hodnoty jednotlivých zařízení nebo je i vzdáleně řídit. IQRF Summit 2019 představí také nové funkce.

Hannover Messe 2019

9.ledna
Datum: Pondělí, 1. Duben 2019 - Pátek, 5. Duben 2019 HANNOVER MESSE je přední světový průmyslový veletrh. Jeho hlavní téma „Integrated Industry - Industrial Intelligence“ odráží současný stav a budoucí vývoj digitalizace výroby a energetických systémů.

Bezplatné vstupenky na veletrh Hannover Messe 2019 pro čtenáře HW.cz

9.ledna
HANNOVER MESSE je přední světový průmyslový veletrh. Jeho hlavní téma „Integrated Industry - Industrial Intelligence“ odráží současný stav a budoucí vývoj digitalizace výroby a energetických systémů. Využijte limitovanou nabídku vstupenek zdarma, k dispozici máme 200 kusů.

Autonomní mobilní roboty – MiR ztrojnásobil prodej

8.ledna
Mobile Industrial Robots splnil v roce 2018 plán a téměř ztrojnásobil prodej. Mezi globálními zákazníky se v loňském roce objevila mj. Toyota Motor využívající autonomní mobilní roboty MiR k optimalizaci výroby. 10 % globálního obratu pochází z regionu střední a východní Evropy

Simple Hardware expanduje, od investorů na Fundliftu očekává 12 milionů

8.ledna
Český výrobce zařízení pro internet věcí Simple Hardware zdvojnásobil kvůli velkému zájmu investorů částku, kterou na svou expanzi do zahraničí shání na portálu Fundlift. Z původního cíle 6 mil. je nyní dvojnásobek, tedy 12mil. Kč. V tuto chvíli investoři projektu poskytli už přes 7,1mil.

Průmyslová automatizace přehledně v elektronické knize

3.ledna
Společnost Mouser Electronics zveřejnila novou e-knihu zaměřenou na průmyslovou automatizaci jako součást problematiky nazvané All Things IoT. E-kniha popisuje používané technologie a provede nás světem digitálního průmyslu.

Půdní senzory představuje český startup i v Chile

20.prosince
V rámci programu Ready2Go se český CleverFarm prosadil na neobvyklém trhu. Své senzory testuje v pilotních aplikacích s lokálním operátorem Sigfox a farmářům nabídne senzoriku pro přesné zavlažování. Se stejným projektem zamíří také do Kamerunu.

TTC navýšila kapacity osazování DPS

19.prosince
Výrobní program TTC TELEKOMUNIKACE je zaměřen na osazování vícevrstvých DPS s vysokou hustotou osazení součástek, rychlou výrobu malých sérií od jednotek až po několik tisíc. Společnost svým zákazníkům nabízí také možnost HW a SW designu a vývoje, nákup součástek a vedení zákaznického skladu

Infrastruktura, IoT, 4G i 5G sítě patří mezi hlavní cíle kybernetické bezpečnosti

13.prosince
Hrozby útoků se z IT čím dál více přesouvají do oblastí, kde vládne embedded software. V TOP 10 rizikových oblastech tak kromě útoků na uživatele přibývají cíle z oblasti infrastruktury a zařízení.

4. ročník konference o Internetu věcí IQRF Summit 2019

7.prosince
Zveme vás na již 4. ročník konference o Internetu věcí s bezdrátovou technologií IQRF. Za poslední rok se událo mnohé jak ve vývoji samotné technologie IQRF, tak v rozvoji IoT projektů, které jsou na ní postavené. Přijďte zjistit, jaká vylepšení vám do života může přinést Internet věcí. Nezapomeňte si objednat levnější vstupenky v režimu „early bird“ nejpozději do 31. ledna 2019.

IQRF Summit 2019

7.prosince
Datum: Úterý, 9. Duben 2019 - Středa, 10. Duben 2019 4. ročník konference o Internetu věcí s bezdrátovou technologií IQRF.

Inteligentní zavlažování Plantcontrol – vítěz Czech IoT Summer Jam 2018

4.prosince
České Radiokomunikace vyhlašují výsledky třetího ročníku soutěže Czech IoT Summer Jam. Soutěžící nejvíce zaujala oblast chytrého zemědělství. Hlavní cenu a finanční odměnu 50 000 Kč získal projekt inteligentního zavlažování Plantcontrol. Porotu zaujal také projekt z oblasti včelařství, který vizualizuje data z úlové váhy. V soutěži bylo zapojeno na 40 senzorů, které poslaly přes 500 000 zpráv .

Hannover Messe pro průmysl, CeBIT po 33 letech končí

28.listopadu
Jeden z největších evropských promotérů veletrhů Deutsche Messe včera oznámil, že řadu témat a oborů veletrhu CeBIT bude od příštího roku uvádět v rámci průmyslových veletrhů Hannover Messe.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes