Českobudějovický deník

Popis:

Moje Českobudějovicko - Českobudějovický deník (denik.cz)

URL:

http://ceskobudejovicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Jihočeský

Publikuje:

7 položek/den

EXKLUZIVNĚ: Barevná skála se rozpadá, lezci ji musí shazovat po kusech

25.května
Český Krumlov/OBRAZEM/ – První velký, zhruba stopadesátitunový blok skalního masivu v Novém Spolí u Vltavy měli v plánu shodit na zem pracovníci chomutovské firmy STRIX, která má sanaci Barevné skály na starosti.

Veselský strážník pálí do vlastních řad

25.května
Veselí nad Lužnicí - Dopis zastupitelům od jednoho ze strážníků upozorňuje na údajné nešvary v městské policii.

Jihočeské divadlo sčítá škody po bouřce

25.května
České Budějovice - Přívalový déšť, který provázel čtvrteční bouřku nad Českými Budějovicemi, kvůli ucpanému okapu poničil i foyer a další vnitřní prostory Jihočeského divadla.

Běh podpoří mladé talenty v kraji

25.května
České Budějovice – Sobotní první ročník Běhu Jihočeských nadějí zve na trochu pohybu i zábavu. Svými kilometry přispějete na mladé talenty v našem kraji.

OBRAZEM: Školáci třídili odpad, poznávali stromy a sázeli rostliny

25.května
České Budějovice – Udělat vyučování dětem zábavné, ale zároveň i poučné, se rozhodli v Základní škole Nerudova v Českých Budějovicích. Přednost před biflováním tu ale dostala názorná ukázka.

Známé hvězdy budou hrát fotbal pro charitu

25.května
České Budějovice – Herec, scénárista a režisér Jiří Mádl, herec a muzikant Adam Mišík, sportovní komentátor Robert Záruba, kolážista Tomáš Břínek alias TMBK, Miss Jitka Nováčková a mnoho dalších celebrit se zúčastní charitativní fotbalové exhibice, jejíž výtěžek bude putovat na dětské oddělení českobudějovické nemocnice a na Centrum Arpida.

OBRAZEM: V Albrechticích n. Vlt. odkryli jednu z největších mohyl na jihu Čech

25.května
Albrechtice nad Vltavou – Archeologové Prácheňského muzea v Písku v současné době pracují na záchranném výzkumu v Albrechticích nad Vltavou. Podařilo se jim odkrýt část mohyly z doby halštatské, která se řadí k jedné z největších v Jihočeském kraji. Její průměr je okolo třiceti metrů a má tvar osmiúhelníku.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes