ČeMBA

Description:

Jsme neziskovou organizací, která sdružuje vyznavače jízdy na horských kolech všech výkonostních skupin a disciplín. Aktivně se podílíme na udržování ideálních podmínek pro tuto činnost v České republice, přičemž přinášíme prospěch široké veřejnosti...

URL:

http://www.cemba.eu

Catalog:

Publishes:

2.1 items/week

Aktuální informace o školení trasování a plánování stezek

20.May
V poslední době jsme o připravovaném školení trasování a plánování stezek příliš neinformovali. A to přesto, že červnový termín se již neúprosně přiblížil. Odmlka však byla odůvodněná. Stojíme si za tím, že školení chceme uspořádat ve spolupráci s IMBA. Příprava a organizace takového školení je však finančně značně náročná. Pro další info čtětě dál.

ČeMBA Newsletter - 05/2015

9.May
Milí členové a přátelé Čemby, komu se nelení, tomu se zelení. A zelená to nejen venku v přírodě, ale také u nás. Posíláme tedy další nášup novinek!

IMBA Europe Summit 2015

9.May
Od 17. do 20. dubna proběhl ve Francouzském Ramatuelle sjezd IMBA EU. Zástupce ČeMBA, jedné z členských organizací, ve Francii nechyběl. V rámci programu byla celá řada přednášek. Některé měly za následek zajímavé a přínosné diskuse účastníků.

Máme kde jezdit - Kořínsko

27.April
Máme pro Vás nový seriál "Máme kde jezdit", ve kterém Vám představíme zajímavé trasy v naší republice.

ČeMBA Newsletter - 04/2015

27.April
Milí členové a přátelé Čemby, sice je jaro, jak jsme psali v posledním Newsletteru, ale počasí je letos opravdu aprílové. I přes sněhové přeháňky je stále co dělat a stále se dá trávit čas v přírodě.

ČeMBA Newsletter - 03/2015

27.April
Milí členové a přátelé Čemby,je tady začátek března a my pro Vás máme docela dost novinek, co se událo, děje a bude dít. A není toho málo.

7. ČeMBA víkend - Český Ráj - 4. -7. 6. 2015

17.April
Letní ČeMBA víkend bude v Českém Ráji v termínu 4. - 7. června 2015. Podrobné informace budou postupně přibývat.

Spuštěna předregistrace na školení trasování a plánování stezek pro MTB 2015

27.March
Již se můžete nezávazně registrovat na připravované školení trailbuildingu, které proběhne 19.-21.6.2015 v lokalitě Trutnov Trails. O jeho konečné podobě i ceně budeme dále informovat.

Začínající i zkušení trailbuildeři si přijeli vyměnit zkušenosti

24.March
Setkání trailbuilderů jsme se v Čembě rozhodli uspořádat na popud mnoha lidí z bikového prostředí, mezi nimi například i našeho partnera WTB. Netušili jsme, jak to dopadne. Nevěděli jsme, zda čeští kopáči budou mít o podobnou akci vůbec zájem a zda se dopracujeme alespoň k jednomu konkrétnímu výstupu. O to větší jsme měli radost, když jsme se nakonec setkali v hojném počtu 43 lidí.

Přijďte na první setkání trailbuilderů v Čechách v pátek 6.3.2015

13.February
ČeMBA vás zve na historicky první setkání trailbuilderů v Čechách. Na základě několika podnětů od našich partnerů a členů jsme se rozhodli uspořádat setkání, kterým chceme trailbuilderskou komunitu posílit.

ČeMBA setkání trailbuilderů 2015

26.January
Zveme vás na historicky první oficiální setkání trailbuilderů v Čechách. Potenciální zájemci o setkání, prosíme, vyplňujte do 5.2.2015 formulář (odkaz níže) s návrhy místa a termínu setkání. Jako asociace hájící zájmy terénních cyklistů vidíme vzrůstající trend v budování nových bikových lokalit. Spolu s tím jsme neustále oslovováni novými nadšenci, ale i obcemi a jinými subjekty, s žádostmi o rady, či spolupráci na nových projektech. Z tohoto zájmu máme upřímnou radost. Vidíme, že naše snaha...

Členská schůze 2014

7.December
První prosincovou neděli proběhla v Brně členská schůze. První důležité informace si můžete přečíst v souhrnu.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes