15
new stories - click to show

Centrum Holdings

Description:

Prvních 10 objektů z kategorie Novinky.

URL:

http://www.centrumholdings.com/novinky/

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Organizační změny v Centrum Holdings

23.April
Andreas Demuth, generální ředitel Centrum Holdings s.r.o, opustí na konci dubna téměř po 4,5 letech svého působení společnost. Centrum Holdings dosáhlo v roce 2013 pozitivního EBITDA a pokračuje v integraci s Economia, a.s., jejíž dokončení se očekává v létě tohoto roku. Portfolio Centrum Holdings zahrnuje obsahové weby Aktuálně.cz, Žena.cz, emailové portály Centrum.cz a Atlas.cz, katalog firem, Agenturu Najisto pro malé a střední podniky a téměř dva tucty dalších internetových produktů a inz...

Nové Aktuálně.cz - více komfortu a kvalitního zpravodajství na mobilu, tabletu i PC

5.March
Online zpravodajský deník Aktuálně.cz dnes vychází v nové uživatelsky komfortnější podobě. Nová verze přináší přehlednější strukturu hlavní stránky a pohodlné čtení na všech typech zařízení, včetně tabletu a mobilu, ve stejné kvalitě. Čtenáři se díky zjednodušené navigaci dostanou rychleji k tomu, co hledají: ke zprávám, analýzám, komentářům, sportovním výsledkům či zábavě. Titulní stránka věnuje větší prostor rychlým zprávám ze sociálních sítí redakce. Pozornost si zaslouží zavedení osvědčen...

Katalog Najisto.cz zavedl uživatelské hodnocení firem

20.January
Najisto.cz, druhý největší online katalog firem v ČR, který zásadně inovoval své služby v dubnu 2013, spustil novou funkcionalitu. Jeho uživatelé mají nově možnost vkládat recenze na zapsané firmy. Svůj názor mohou vyjádřit ve vizitce firmy formou textu, fotografií i obrázků a zároveň svoji spokojenost hodnotí počtem hvězdiček. Firma pak může na jejich komentáře reagovat.

Edice Insider uvádí titul „KMOTR FOTBAL“, novou knihu Luďka Mádla

3.June
Po úspěchu loňské knihy Spis Rath, která po svém vydání patřila mezi nejprodávanější české tituly, přichází edice Insider s novinkou – titulem Kmotr Fotbal, popisujícím na pozadí aktuálních událostí skutečné příběhy z prostředí velkých byznysmenů, politiků, řadových bafuňářů i pravých „kmotrů“ nejpopulárnějšího tuzemského sportu.

Průzkum Agentury Najisto: České firmy nejsou připraveny na mobilní éru – jen 2 % malých a středních podnikatelů mají mobilní ve

16.May
Agentura Najisto, specialista na online propagaci malých a středních firem (SMB), přichází se zcela novou produktovou nabídkou pro SMB založenu na závěrech rozsáhlého průzkumu mezi podnikateli a na současných trendech online propagace. Jejím základem je přepracovaný katalog Najisto.cz, který disponuje verzí pro chytré telefony a tablety, je obohacen o geolokaci a umožňuje prezentovat neomezený rozsah informací.

Centrum.cz a Atlas.cz navyšují kapacitu emailových schránek

18.April
Uživatelé Mail Centrum.cz a Atlas.cz se mohou ode dneška těšit na navýšení kapacity svých schránek na 5GB. Přičemž v blízké budoucnosti se počítá s rozšířením na neomezenou kapacitu.

Jan Gazdík přešel z MF Dnes na Aktuálně.cz

11.March
Příliv známých žurnalistických jmen do Centrum Holdings, vydavatele deníků Aktuálně.cz a Insider, pokračuje. Nejnovějším je Jan Gazdík, dlouholetý člen celostátní zpravodajské redakce listu Mf Dnes.

Deník Insider přichází rovněž na iPhone

11.March
Originální český Deník Insider pro elektronické čtečky a jiná digitální zařízení je od března 2013 dostupný rovněž ve speciální aplikaci pro telefony iPhone. Aplikace umožňuje čtenářům platbu přímo prostřednictvím telefonu, po registraci se uživatel kromě aktuálního vydání dostane například i k více než ročnímu archivu Insideru. Aplikaci je možné objednat zde.

Centrum Holdings nabízí svým uživatelům servis počítače na dálku

19.February
Uživatelé služeb Centrum Holdings mohou nově využívat helpdesk také k drobným opravám svého počítače. Během pár kliků mají k dispozici kvalitní a rychlý servis sedm dní v týdnu od 8 do 23h. Diagnostika počítače je zdarma, ceny oprav začínají na 199 Kč a v průměru se pohybují okolo 240 Kč, přičemž zákazník platí vždy až po vyřešení problému. Centrum Holdings zajišťuje servis na dálku ve spolupráci s firmou Vronli (www.vronli.cz).

95 % e-mailů v síti je spam

5.February
Společnost Centrum Holdings, provozovatel 5 mil. e-mailových účtů v České republice, Slovensku a v Chorvatsku, zaznamenala meziroční nárůst mailů o 44,3 %. Drtivá většina z došlých e-mailů je spam, který je však odfiltrován a uživatel jej vůbec nezaznamená.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes