Ceny Energie

URL:

http://www.cenyenergie.cz

Catalog:

Ekonomika

Publishes:

2.1 items/week

Energetický mix celého světa, Evropy a Česka

3.June
Lidstvo nadále spoléhá na fosilní paliva - ropu, uhlí a zemní plyn. Energetický mix doplňují obnovitelné zdroje a jaderné reaktory, které však zůstávají minoritní. The post Energetický mix celého světa, Evropy a Česka appeared first on Ceny energie .

Neplatíte za energie zbytečně více, než musíte?

1.June
V dnešní nelehké době mnozí z nás hledají způsoby, jak ušetřit, aniž by to zasáhlo náš rodinný život. U běžných věcí, jako jsou jídlo či služby, téměř okamžitě poznáme, co je nepřiměřeně drahé, a odmítneme zaplatit zbytečně moc. Když nám číšník přinese pivo pod míru, obratem mu ho vrátíme. Jak ale zjistit, zda neplatíme zbytečně moc za energie? Na to jsme se zeptali největšího českého těžaře ze...

Zdražení elektřiny: seznam dodavatelů a tarifů

26.May
Cenu zvedla především společnost ČEZ, ale přidali se taky další obchodníci. Zdražení elektřiny berme jako motivaci, abychom přešli na levnější tarif, a nakonec třeba ještě ušetřili. The post Zdražení elektřiny: seznam dodavatelů a tarifů appeared first on Ceny energie .

Kolibřík Energie bude dodávat skautskou elektřinu i plyn

26.May
Junáci rozhodli, kdo bude jejich odběratelům zajišťovat obě energetické komodity v letech 2021 a 2022. Nový dodavatel se jmenuje Kolibřík Energie. Skautská energie díky němu zlevní zemní plyn, ale zdraží elektřinu. The post Kolibřík Energie bude dodávat skautskou elektřinu i plyn appeared first on Ceny energie .

Dodavatelé elektřiny a plynu dostali nové vysvědčení

23.May
Srovnáváme ceny, obchodní podmínky, zákaznický servis i reference. Dodavatelé elektřiny a plynu potom dostávají maximálně pět hvězdiček. Rozhodněte, kdo nakonec vyhraje. The post Dodavatelé elektřiny a plynu dostali nové vysvědčení appeared first on Ceny energie .

Fixace ceny elektřiny na rok 2021? Optimisti mají jasno

22.May
Uzavřete smlouvu, která vychází výhodně už dnes. Fixace ceny elektřiny na rok 2021 se pravděpodobně vyplatí, pokud se ekonomika rychle zotaví. The post Fixace ceny elektřiny na rok 2021? Optimisti mají jasno appeared first on Ceny energie .

Jaderný odpad zdražuje elektřinu o 55 Kč/MWh

21.May
V Dukovanech a Temelíně vzniká elektrická energie, aniž by kvůli tomu ve vzduchu přibýval oxid uhličitý. Vedlejším produktem je však jaderný odpad, který bude nebezpečný pravděpodobně ještě tisíce let. The post Jaderný odpad zdražuje elektřinu o 55 Kč/MWh appeared first on Ceny energie .

Ceny plynu máme nasmlouvané nejhůř ze všech Evropanů!

16.May
Typický Čech platí za dodávky více, než představitelé ostatních evropských národů. Tuzemské ceny plynu se však diametrálně liší. Výběrem výhodnějšího dodavatele anebo tarifu ušetříme až třetinu fakturovaných peněz. The post Ceny plynu máme nasmlouvané nejhůř ze všech Evropanů! appeared first on Ceny energie .

Ceny elektřiny v ČR a EU: Za dodávky zbytečně připlácíme

16.May
Němci, Rakušané, Poláci i Slováci si vyjednali levnější elektrickou energii. Celkové ceny elektřiny jsou však v České republice relativně nízké. The post Ceny elektřiny v ČR a EU: Za dodávky zbytečně připlácíme appeared first on Ceny energie .

Cena elektřiny na burze aneb Šťastný a veselý rok 2021!

7.May
Velkoobchodní trhy meziročně zlevnily o 13 až 20 %. Cena elektřiny na burze poněkud ztrácí svoji relevanci, když porovnáme všechny konečné fakturační poplatky. Nejdůležitějším faktorem však zůstává vaše svobodná volba. The post Cena elektřiny na burze aneb Šťastný a veselý rok 2021! appeared first on Ceny energie .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes