CeskyKutil.cz

Popis:

Internetový hobby receptář Český kutil je zdrojem článků, rad a zkušeností, videí a fotopostupů z oblastí hobby, bydlení, stavby, zahrady a dílny. Receptář na každý den, nové články, obsáhlé diskusní fórum, soutěže o skvělé ceny a bohaté...

URL:

http://www.ceskykutil.cz/

Katalog:

Lifestyle → Hobby

Publikuje:

3,1 položek/den

Balení dárků usnadní šikovné nůžky

13:26
Na zabalení vánočních dárků potřebujeme krásné balicí papíry, stužky a drobnosti na dozdobení, ale také pořádné nůžky. na hedvábný papír jemnější, na kjarton a tvrdý papír silnější a třeba na drátky raději ty univerzální. Nůžky od Fiskars si poradí s různými materiály.

SMSky k vánocům neposílám!

15.prosince
Všimli jste si, kolik ubylo dopisů, koresponďáků a pohledů? Kdo z vás dostává k narozeninám, k svátku nebo Vánocům poštu? U nás tradici psaných přání drží dědeček a moje maminka. Všude jinde v naší rodině tuto tradici již nikdo nedodržuje. A je to škoda. Všichni si posíláme esemesky, emaily apod. Svět je takový neosobní. Také sbírky pohledů se sběratelům už asi tak rychle nenaplňují.

Jak na kácení stromů?

14.prosince
Stromy prochází během roku dvěma obdobími. Na jaře začíná vegetační fáze, kterou na podzim vystřídá vegetační klid. Právě na podzim a v zimě se stromy kácí nejčastěji. Je ovšem nutné si obstarat různá povolení, která závisí na konkrétní situaci. Co tedy dělat, pokud vašemu domu stíní starý smrk, nebo máte podezření, že by buk v blízkém parku mohl být nebezpečný svému okolí?

Sněhové frézy pro precizní úklid sněhu

14.prosince
Sněhová fréza je součástí výbavy již většiny rodinných domů, ale využití má také při úklidu městských komunikací i příjezdových cest nejen v horských oblastech. Pojďme se blíže podívat na typy sněhových fréz a požadavky na jejich funkci i kvalitu.

Vánoční skládanka - Sobi

14.prosince
Pokaždé v čase Vánoc jsou děti celé nedočkavé, kdy už budou moci pomáhat s přípravami. Aby se vaše ratolesti zabavily, nechte je vyrobit spoustu krásných papírových sobů, jimiž pak v pravý čas mohou ozdobit celý byt.

Stříbrné vánoční dny

13.prosince
Blíží se vánoční svátky, které jsou pro mnohé z nás tím nejkrásnějším obdobím v celém roce. Peče se cukroví, uklízí a zdobí, nakupuje se množství dobrot, jídla i pití. Štědrý večer se nezadržitelně blíží a ještě není hotovo? Jak vše zvládnout s chladnou hlavou? Inspirací i radu můžeme najít na některém z vánočních trhů.

Soutěž o knihy z Grady

13.prosince
K dlouhým zimním večerům patří bezesporu dobrá knížka. Při čtení jednoho druhu literatury si můžete odpočinout, další kniha vás může vzdělat. Záleží jen na vaší momentální náladě, po které sáhnete. A pokud máte pocit, že vaše knihovna zeje prázdnotou, zapojte se do naší soutěže. Stačí zodpovědět soutěžní otázky a mít trochu štěstí při losování.

Profesionální kvalita a výkon - elektrické nářadí STANLEY FATMAX

13.prosince
Elektrické vrtačky a akumulátorové vrtací kladivo potěší každého kutila. Profesionální kvalita a výkon, kompaktní rozměry, nízká hmotnost, atraktivní cena , to je společný jmenovatel těchto výrobků. Žádané je kompaktní akumulátorové kombinované vrtací a sekací kladivo v atraktivní cenové relaci.

Cemix dodal vápno na dezinfekci přeloučského rybníka

13.prosince
Celkem 160 tun nehašeného vápna Cemix použili přeloučští rybáři k desinfekci rybníka Buňkov, který na podzim napadl herpes virus. Vápno nad několikahektarovým rybníkem do soboty rozprašoval vrtulník.

Domy postavené novou technologií poskytují prostor a pohodu

12.prosince
Projekt House 21 přináší nový pohled na bydlení. Jeho základem je jednoduché spojování panelů, které zvládne i laik. Panely vznikají při kontrolovaném chemickém procesu ve výrobě, kdy dochází k pevnému spojení polyuretanu a Fermacellu – lze tedy konstatovat, že se skloubí vynikající tepelně izolační a mechanické vlastnosti polyuretanu s příjemným a ekologickým Fermacellem, který tvoří vnitřní a vnější část panelů. Díky tomu lze docílit i vysoký komfort bydlení. Domy jsou zároveň finančně dost...

Tipy pro kouzelné Vánoce

12.prosince
V obchodech se již v říjnu objevilo vánoční zboží. Vedle čokoládových kolekcí jste si tak již několik týdnů mohli vybírat z dekorací, svíček, balicích papírů, ubrusů, ubrousků a ozdob.

Specialista na smažení – pánev Fiskars

12.prosince
Přípravy na Vánoce už jsou v plném proudu, první adventní neděli máme za sebou, dárky se začínají hromadit v různých skrýších, byt se honosí vánoční výzdobou, nezapomněli jsme na kuchyň? Zde nás přeci čeká příprava té nejbáječnější štědrovečerní večeře. Právě nyní je vhodná doba pořídit si nádobí, které vykouzlí během chvilky křupavý řízek i šťavnatou rybu.

Výherci soutěže o vybavení do dílny i na zahradu od Fiskars

11.prosince
Na zahradě je stále co dělat, i když se blíží příchod zimy. Pokud topíte dřevem, potřebujete kvalitní nástroj pro zpracování polen, kvalitní tesařské kladivo se neztratí v žádné dílně řemeslníka a kutila a co teprve nůž pro náročnou práci? U všech nástrojů oceníte propracovanou ergonomickou rukojeť s příjemným povrchem. A kde jste mohli toto vybavení získat? Pokud jste se zapojili do naší soutěže a správně zodpověděli soutěžní otázky, můžete být mezi třemi šťastnými výherci.

Zateplení fasád s vynikajícími tepelnými vlastnostmi

11.prosince
Řešíte zateplení fasády? Vadí vám velká tloušťka klasických izolantů? Stále se domníváte, že fasádu musíte zateplit polystyrenem či minerální vatou? Máme pro Vás alternativu. Na trhu jsou izolační desky, které mají o polovinu lepší tepelně izolační vlastnosti než fasádní polystyren či vata.

Letos budou bílé Vánoce. Vyrobte si zajímavý adventní věnec.

11.prosince
Nejsme meteorologové, abychom předpovídali bílé Vánoce, ale bílou o letošních Vánocích vidíme častěji, než v jiných letech. Barvou letošních Vánoc je totiž bílá. Proto i vánoční aranžmá jsou v tomto roce laděna převážně do bílé. Připravili jsme pro vás ukázku jednoho zajímavého adventního věnce v trendově bílé.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes