Cestovinky.cz

URL:

https://www.cestovinky.cz/

Catalog:

Lifestyle → Cestování

Publishes:

10.5 items/week

Počasí na draka? Super! Máme pro vás 5 míst v Praze, kde si jeho pouštění vážně užijete

10:25
Podzimní větrné počasí nahrává pouštění draků. Zpočátku si u téhle kratochvíle možná zanadáváte a vykroutíte krky, časem vás ale chytne. A to doslova! Kam v Praze vyrazit?

Jak správně vybrat dámský parfém? 5 tipů odborníků na provoněný život!

14:11
Začátek podzimu je skvělé období na to, abyste si trošku osvěžila svoji sbírku parfémů! Počet nových vůní v posledních letech prudce roste, vybrat ten správný právě pro vás není úplně samozřejmé. My vám nyní přinášíme několik rad od odborníků, které vám zaručeně provoní život.

Západ Slovenska: tipy na výlet a dovolenou

29.October
Asi neexistuje Čechům bližší část Slovenska než ta, která se táhne podél česko-slovenské hranice. Západní Slovensko se může pochlubit řadou atraktivních míst. Co tady navštívit?

Karibik na dosah ruky: Tyhle pláže ostrova Kefalonie vám vyrazí dech

28.October
Největší z Jónských ostrovů a jeden z nejdivočejších vůbec. Nespoutaná Kefalonie vám učaruje nejen svou divokou povahou, ale hlavně nespočtem kouzelných pláží. Které jsou ty nej?

Všechny cesty vedou do Pekingu aneb do hlavního města Číny na čtyři způsoby

27.October
Historie Pekingu sahá tři tisíce let do minulosti a za tu dobu do něj zavítalo nepočítaně lidí. Hlavní město Číny je prastarým obchodním centrem, které se rozprostírá na důležité křižovatce mezi Mongolskem a Dálným východem, a díky tomu je odjakživa vyhledávaným cílem obchodníků, turistů i podnikatelů.

Lví král nebo Madagaskar: Tohle jsou ty nejlepší filmy pro děti s cestovatelskou tématikou

27.October
Překazilo vám počasí plány a teď tak řešíte, jak zabavit dítka v jejich domácím prostředí? Máme pro vás několik tipů na cestovatelské filmy a pohádky , které je budou bavit!

Kasina online z celého světa na dosah

26.October
Tato nepříjemná situace již nějakou dobu trvá a potrvá. Jedním ze způsobů jak se můžete ideálně zabavit na dlouhé hodiny zcela zadarmo nebo dokonce způsobem, který vám přinese zajímavé výhry jsou kasina online. V tomto případě se jedná o klasická kasina přenesená do online prostředí.

Poznejte poutní místa se sakrálními skvosty a starobylými hrobkami na česko-polské hranici

26.October
V Krkonošsko-jesenické subprovincii, nebo chcete-li subprovincii Sudetské, se do dnešní doby příliš památek dřevěné sakrální architektury nedochovalo. Přesto zde najdeme 4 příklady objektů tohoto typu.

Do magické krajiny nad Lucernem proniknete i nejstrmější zubačkou světa

26.October
Až dostanete chuť na Švýcarsko a všechny jeho krásy, nemusíte se vydávat jen do metropole. Nádherné okamžiky na vás čekají taky v Lucernu a jeho skvostném okolí. A rozhodně po něm nemusíte jen chodit pěšky.

Strůjce druhé největší budovy světa popravili těsně před jejím otevřením

25.October
Kvůli bukurešťskému Paláci lidu byla zničena stará městská čtvrť. Na jeho výstavbě pracovalo dvacet tisíc dělníků a se svou rozlohou 330 tisíc metrů čtverečních je po Pentagonu druhou největší budovou na světě. Slavnostního otevření historické stavby se ale její ideový autor nedočkal. Nicolae Ceaušescu byl totiž nedlouho před tím popraven za své krvavé činy.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes