ChannelWorld

Description:

Latest entries

URL:

http://channelworld.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

4.5 items/day

Autocont prodal CAD Studio, novým majitelem je Groupe Monnoyeur

18:24
CAD Studio přešlo z rukou Autocontu do evropské skupiny Arkance, jež je dceřinou společností Group Monnoyeur. Autocont se ve svém podnikání chce více soustředit na digitální transformaci, cloud a kyberbezpečnost.

Context: Evropský trh tiskových zařízení posiluje díky zájmu domácností

18:24
Prodej tiskáren v Evropě během prvních 18 týdnů letošního roku vzrostl o 2,2 %. V ČR ovšem podle Contextu klesl prodej i obrat, a to o 2,4 %, resp. 9,2 %. Analytiky těší zájem spotřebitelů.

Soitron: Až třetina kyberzločinců útočí phishingovými e-maily

15:03
Společnost připomíná tipy na bezpečné chování na internetu. Doporučuje nepřipojovat se na nezaheslované Wi-Fi, neotvírat nevyžádané soubory či neodkládat aktualizace na počítači či telefonu.

QNAP představuje zařízení TS-431KX NAS s čtyřjádrovým procesorem

15:03
Model TS-431KX NAS s čtyřjádrovým procesorem a vysokorychlostním připojením 10GbE SFP+ je podle výrobce určený především pro malé a střední podniky a startupy.

Tech Data rozšiřuje portfolio o paměti a disky značky Crucial

3.June
Crucial, dceřinná společnost firmy Micron, vyrábí paměti RAM a disky SSD. Tech Data tak distribuční smlouvou rozšiřuje svoji nabídku v segmentu memory a storage.

IDC: Trh PC v EMEA by měl letos růst, v druhém čtvrtletí vzroste poptávka

3.June
Analytici vkládají naděje do západoevropského spotřebitelského trhu a také trhu PC ve střední a východní Evropě. Druhý jmenovaný by měl v aktuálním čtvrtletí vyrůst o 3 %, druhá polovina roku však bude horší.

Clico nově distribuuje řešení značky Armis

3.June
Distribuční smlouva na řešení v oblasti síťové viditelnosti je platná pro Polsko a země střední a východní Evropy. Armis poskytuje pasivní a inventarizaci aktiv, správu rizik a detekci a reakci.

Dell Technologies v České republice spouští program Cloud Service Provider

3.June
Dell chce skrz program podporovat partnery, kteří umožní zákazníkům využívat jeho technologie formou služby s měsíční platbou. Dalším přínosem by mělo být snazší vytváření nových specifických služeb pro český trh.

Evolveo představuje herní headset Ptero GHX300 pro náročné hráče

3.June
Nový headset je součástí produktové řady profesionálního herního příslušenství značky Evolveo. Vedle 50mm neodymových reproduktorů nabídne i integrovaný mikrofon a efektní modré podsvícení.

BPI Network: Koronavirus by neměl významně zpozdit nasazování 5G

2.June
Společná studie BPI Network a A10 Networks naznačuje, že hlavní mobilní operátoři po celém světě jsou se svými plány na 5G na dobré cestě. Pro drtivou většinu dotázaných je v souvislosti s 5G klíčová virtualizace síťových funkcí.

Veeam: Digitální transformaci brzdí zastaralé technologie a nedostatek dovedností

2.June
Studie Veeamu naznačuje, že podniky po celém světě pracují na digitální transformaci, ale potýkají se se zastaralými řešeními na ochranu a správu jejich dat. Dobrou zprávou je, že většina organizací si důležitost modernizace svého IT uvědomuje.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes