ChannelWorld

Popis:

Latest entries

URL:

http://channelworld.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

3,1 položek/den

Evolveo představuje řadu rámečků Evolveo Tiny, které promění interní disky v externí

18:03
Externí rámečky jsou kompatibilní se SATA disky obou běžných formátů a slouží pro přenos, uložení a zálohování dat. Modely Tiny 1 a Tiny 2 jsou určeny pro disky o velikosti 2,5", modely Tiny 4 a Tiny 5 pak pro disky o velikosti 3,5".

eD system je oficiálním distributorem SanDisk, v nabídce má nově na 200 produktů

18:03
ChannelWorld.cz | Zpravodajství pro resellery, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanále IT a CE

Petr Krejčí posiluje tým Cloud4com na pozici senior account managera

18:03
Jako senior account manager bude Petr Krejčí rozvíjet obchodní vztahy se zákazníky a strategickými partnery. Do společnosti Cloud4com přichází ze Server Storage Solutions.

eD system je distributorem SanDisku

18:03
Pro české i slovenské zákazníky tímto v e-shopu distributora přibyly desítky paměťových karet, flash disků a externích i interních SSD disků. Celkem jde o zhruba 200 nových produktů.

DPD otevřelo nové logistické centrum v Unhošti nedaleko Prahy

17:16
Společnost DPD otevírá v Unhošti nedaleko Prahy nové logistické centrum. Moderní depo má užitnou plochu 5 200 m2, pracuje v něm 55 zaměstnanců a rozváží odtud 110 aut.

Philips představuje 27" monitor 276E8VJSB pro profesionály a náročné spotřebitele

17:16
Nový monitor má úhlopříčku 27" a nabízí rozlišení 3840 x 2160 bodů. Nechybí ani software pro práci s více zdroji signálu na jedné obrazovce, technologie eliminaci blikání či mód pro snížení vyzařování modrého světla.

GFI Software: Přístup k e-mailům z BYOD zařízení zvyšuje ohrožení podnikových sítí

17:16
Podle průzkumu mezi IT administrátory zůstávají v oblasti elektronické pošty největším problémem spamy a viry. Roste ale přístup k e-mailům z nedostatečně zabezpečených BYOD zařízení, čímž se zvyšuje ohrožení podnikových sítí.

Kyocera koupí Janus, svého dlouholetého strategického partnera na českém trhu

19.října
Společnost Janus se pod 26 letech na trhu přejmenuje na Kyocera Document Solutions Czech a stane se z ní osmnáctá pobočka společnosti Kyocera na evropském trhu.

SAP hlásí další růst, jeho obrat ve třetím kvartálu překonal hranici 6 miliard eur

19.října
Obrat SAPu vzrostl o 8 % a překonal tak hranici 6 miliard eur. Výrobci se velmi dařilo v prodeji cloudových služeb a jeho příjmy z předplatného jsou již o 40 % vyšší než příjmy z tradičních softwarových licencí.

Epson uvádí nové modely inkoustových tiskáren pro firemní využití

19.října
Nové firemní inkoustové tiskárny formátu A4 přináší dle výrobce vysokou výtěžnost a menší rozměry. Oba modely jsou zároveň kompatibilní s externími softwarovými řešeními.

Obrazem: Rio de Jezerka aneb podzimní série setkání AT Computers

19.října
Na letošní podzimní sérii setkání distributora AT Computers se prostřídalo bezmála 1 400 hostů, na které vždy čekal odborný program, workshopy a odměna v podobě večerní party ve stylu brazilského karnevalu.

Gartner: Investice do IT v roce 2019 porostou o 3,2 %, IT služby překonají bilionovou hranici

19.října
Analytici společnosti Gartner odhadují, že celosvětové výdaje na IT v příštím roce dosáhnou úrovně 3,8 bilionu dolarů. Výzkum ale zároveň ukázal, že téměř polovina organizací chystá výdaje v této oblasti optimalizovat či konsolidovat.

Evolveo představuje produktovou řadu chladicích podstavců pod notebooky Ania

18.října
Produkty řady Evolveo Ania jsou polohovatelné a disponují několika ventilátory a LED podsvícením. Tři modely jsou určené pro zařízení až do velikosti 17,3“ včetně herních notebooků.

Český Atlantis Telecom je nejlepším distributorem Aruby v regionu CEEMA

18.října
Společnost Atlantis Telecom byla oceněna jako distributor roku společnosti Aruba v regionu CEEMA. Vítězství dosáhla na základě prodejních výsledků, rozvoje partnerského kanálu a dalších kritérií.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes