CHIP.cz

Description:

Hardware, software, internet, recenze, testy, články, grafické karty, Windows, bezpečnost, komunikace, Top 10, fórum, diskuze, pevné disky, tiskárny, multifunkční zařízení, galerie, elektronických archiv, trendy, příslušenství, foto-video

URL:

http://www.chip.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

3.1 items/day

TEST: Galaxy A51, kvalita Samsungu za přijatelnou cenu

18:09
Galaxy A51 se ukázal jako celkově dobře vybavený smartphone s přesvědčivým displejem, prostorným úložištěm a dlouhou výdrží akumulátoru. Dobrá volba pro kupující, kteří chtějí prostě funkční mobil.

Plány Microsoftu s video chatovacími nástroji: Teams a Skype by se měly vzájemně propojit

7:51
V důsledku koronavirové krize získaly na popularitě video chatovací nástroje, a to včetně Teams od Microsoftu. Mnoho uživatelů nyní přemýšlí o tom, zda Teams, původně určené pro firemní zákazníky, nyní také nahrazuje Skype, který primárně cílí na koncové uživatele.

Perfektní pro streamování: které televizory doporučuje Netflix

7:51
Netflix oznámil, které televizory získají v roce 2020 etiketu "Netflix Recommended TV". Kritéria pro udělení doporučení jsou ale trochu jiná, než by se dalo očekávat.

Konkurence pro VLC Player: jak si vede Media Player Classic

28.May
Podpora programu Media Player Classic byla vývojáři v roce 2017 ukončena. Open source projekt byl ale tak populární, že ho různí fanoušci nadále rozvíjeli. Freeware dostává pravidelné aktualizace a díky široké škále funkcí obstojí i vedle VLC přehrávače.

iPhone 12: bude Apple poprvé skoupý na bezplatné doplňky?

28.May
Doposud byly telefony iPhone vždy dodávány s příslušenstvím, a to především se sluchátky, které patří ke standardní výbavě uživatelů milujících hudbu. Podle nových informací by ale Apple mohl být u iPhonu 12 šetřivý a sluchátka ze základního balení odstranit.

Tento nástroj zvyšuje zabezpečení Windows 10: a už funguje s updatem Windows 10 2004

28.May
V oblastech zabezpečení a soukromí mají Windows 10 stále co zlepšovat. Mnoho nastavení lze zrušit, ale často jsou skryta hluboko v systému. Zde pomáhají bezplatné nástroje, které sdružují všechny možnosti zabezpečení.

TIPY pro Android: jak se rychleji orientovat v Google Play a dojít k potřebnému cíli

27.May
Ať už rádi hrajete mobilní hry, nebo by vám přišla vhod rychlejší orientace v nepřeberné nabídce aplikací v Google Play, praktické tipy pro každodenní činnost se smartphonem nebo tabletem mohou pomoci.

Samsung Galaxy Note 20+: nová vlajková loď se poprvé předvedla v renderingu

27.May
O nástupci Galaxy Note 10 toho zatím moc nevíme, nicméně po internetu začínají kolovat první úniky. Můžeme si tak udělat konkrétnější představu o designu většího modelu Galaxy Note 20 Plus.

Slušivý kabát pro nové rozšíření Windows: Microsoft Package Manager se ovládá ještě komfortněji

27.May
Teprve před několika dny Microsoft uvolnil svůj nový Windows Package Manager, který původně mohl být použit pouze z příkazového řádku. Více než 300 nástrojů lze ale pohodlněji ovládat pomocí vhodného uživatelského rozhraní nebo přímo v prohlížeči.

Nakupování bez hotovosti: PayPal spouští novou platební funkci

26.May
Pro snížení rizika infekce přešlo mnoho zákazníků na bezkontaktní platby. Kromě možností ApplePay, Google Pay a dalších nyní může vstoupit do obchodů i další služba. PayPal nyní nabízí svou vlastní funkci, díky níž by měly fungovat bezkontaktní platby pomocí smartphonu.

Aplikace Google to umožňuje: smartphone s Androidem jste tak snadno ještě neovládali

26.May
Zahájení hovoru pouhým klepnutím, nastavení budíku stiskem tlačítka. Smartphony jsou dnes už pěkně rychlé, ale takhle snadno to doposud nešlo. Nejnovější aplikace Googlu s názvem Action Blocks to ale mění.

Nové funkce pro Windows 10: nezapomeňte vyzkoušet tyto tři zcela nové nástroje od Microsoftu

26.May
Windows rozhodně nejsou vybavené dokonale, ale Microsoft v současnosti dodává zdarma některé nástroje, které můžete použít k rozšíření nabídky funkcí. Je zajímavé, že nové nástroje Microsoft poskytuje jako open source a vyvíjí je velmi dynamicky.

Největší konkurent WhatsAppu od Google: Messages získávají důležitou funkci

25.May
Každý den používají komunikační program WhatsApp z rodiny Facebooku miliony uživatelů. Konkurence ale nespí. Google neustále přidává do svého interního komunikátoru nové funkce.

Paint.NET je mnohostranný: zdarma úpravy obrázků se skvělými funkcemi

25.May
Mnoho nástrojů pro úpravy fotek a obrázků stojí nemalé peníze. To ale není případ bezplatného programu Paint.NET. Software pro úpravy obrázků lze stáhnout zdarma a je pravidelně aktualizován.

Apple Watch 6: všechny informace, které kolují o nových chytrých hodinkách

25.May
Chytré hodinky Apple Watch jsou jedním z nejúspěšnějších zařízení od Apple a lze je už vidět na zápěstích mnoha uživatelů. Jakmile se objeví nová, už šestá generace inteligentních hodinek, starším modelům už pravděpodobně nebudou poskytovány aktualizace.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes