CHIP.cz

Description:

Hardware, software, internet, recenze, testy, články, grafické karty, Windows, bezpečnost, komunikace, Top 10, fórum, diskuze, pevné disky, tiskárny, multifunkční zařízení, galerie, elektronických archiv, trendy, příslušenství, foto-video

URL:

http://www.chip.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

3.1 items/day

Vybitá baterie? Už nikdy více

9:27
Dříve či později se každému smartphonu pokazí baterie. Nemusíte se kvůli tomu rozčilovat, ale můžete častěji nabíjet.

Dynabook přebírá záruční i pozáruční servis notebooků Toshiba

17:38
První notebooky značky dynabook budou na evropském trhu představeny během letošního roku. Dynabook současně přebírá v souvislosti s rebrandingem společnosti Toshiba Client Solutions Europe veškeré závazky vůči uživatelům související s vlastnictvím a používáním notebooků Toshiba, včetně garance mimořádných záruk.

Kingston přináší novou generaci NVMe PCIe SSD disků

16:18
Společnost Kingston Digital Europe, výrobce flash paměťových zařízení a pobočka Kingston Technology Company, ohlásila KC2000, svoji novou generaci M.2 NVMe PCIe SSD disků pro firmy a náročné uživatele.

Jak uložit videa z Facebooku na disk

15:06
Na Facebooku najdete řadu zábavných videí, která si možná chcete stáhnout a uložit na svém počítači. Nicméně Facebook proti takovémuto stahování vybudoval řadu překážek.

Pagan Online

20.May
Pagan Online v sobotu spustil co-op pro dva hráče, což byl dlouho očekávaný krok, který v okamžiku spuštění early access nebyl k dispozici.

Spolu: Microsoft a Sony budou vytvářet cloudové hry a AI partnerství!

20.May
CEO společnosti Sony Kenichiro Yoshida a generální ředitel společnosti Microsoft Satya Nadella si potřásli rukou při naprosto nečekané události týkající se herních konzolí.

Platby s kartou od Applu

19.May
Již na keynote v březnu 2019 společnost Apple oznámila, že má v úmyslu vstoupit do finančního světa se svojí kreditní kartou. Nyní jsou k dispozici fotografie, na nichž lze vidět, jak nový produkt skutečně vypadá.

Nová ultrakompaktní bezzrcadlovka Lumix

17.May
Panasonic představuje nový systémový kompakt Lumix GX880, určený především pro milovníky selfies a youtubery.

První herní notebook se dvěma displeji

17.May
OMEN X 2S je první herní notebook na světě s dvěma displeji a nabízí mimořádné možnosti výkonu a multitaskingu.

Asus ZenFone 6 s otočným fotoaparátem a skvělou výbavou

16.May
Nový vlajkový model smartphonů Asusu je vybaven speciálním otočným fotoaparátem. Použít ho tedy můžete i pro selfie. Nechybí mu ani skvělá výbava, především výkonný procesor a obrovská 5000mAh baterie.

Sluchátka pro běhání i v dešti

16.May
Život obyvatel se v posledních letech stal na každém kroku prostoupený poslechem. Oblíbená hudba, audioknihy, podcasty, Spotify, iTunes či klasické rádio, to vše lze poslouchat na každém kroku.

WD reaguje na rostoucí objem dat u digitálně propojených vozidel a potřeby autonomního řízení

16.May
Jako první ve svém odvětví představuje Western Digital paměť EFD 3D TLC NAND 256 GB formátu e.MMC určenou pro automobilový průmysl pro využití v aplikacích, jako jsou autonomní řízení, umělá inteligence, rozšířená realita a pro systémy Infotainment.

Týden inovací 2019 opět představí světové i domácí špičky z oblasti inovací, technologií a vědy

16.May
Ředitel European Leadership and Academic Institute (ELAI) Lukáš Sedláček v rozhovoru vysvětluje, proč určitě stojí za to navštívit letošní ročník Týdne inovací, který začíná už 20. května.

Konference: Kvalitní informační systém si vyměňuje informace s okolím

15.May
Pátý ročník konference Firemní informační systémy se bude konat 23.5.2019 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí. Tématem bude efektivní a bezpečné využití IS.

ThinkBook pro novodobé podnikání

15.May
Lenovo na technologickém veletrhu Accelerate 2019 uvedlo novou podznačku určenou malým a středním podnikům – ThinkBook.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes