CHIP.cz

Popis:

Hardware, software, internet, recenze, testy, články, grafické karty, Windows, bezpečnost, komunikace, Top 10, fórum, diskuze, pevné disky, tiskárny, multifunkční zařízení, galerie, elektronických archiv, trendy, příslušenství, foto-video

URL:

http://www.chip.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

5 položek/den

ScreenToGif

12:54
Volně dostupný program ScreenToGif zaznamenává animované GIF soubory, ale dokáže také již existující GIF převést na videosoubor.

Více dat, více cloudů, více IT požadavků: vítejte v roce 2019

9:08
Naše planeta absolvovala svou otočku kolem Slunce, a měli bychom se podívat do budoucna a zamyslet se nad tím, co může přinést rok 2019.

Bose SoundSport Free Limited: sto kusů pro ČR

9:08
Bose představuje na českém trhu limitovanou edici sportovních, bezdrátových sluchátek SoundSport Free ve fialové unisex barvě s atraktivní texturou.

Předplatné, nebo trvalá licence? Kdy se vyplatí nákup software v cloudu?

18:32
Cloud computing je moderní, trendy a jen v loňském roce na něj celosvětové výdaje činily 160 miliard dolarů. Pro řadu firem je tak jeho využívání naprostou samozřejmostí.

Zážitek z her umocňuje nový disk WD Black SN750 NVMe SSD

21.ledna
Extrémní přenosové rychlosti, optimalizovaná spotřeba a architektura navržená na míru herní komunitě poskytují počítačovým nadšencům a hráčům konkurenční náskok

Google Chrome - návrat ke staršímu uživatelskému rozhraní

21.ledna
Nová verze uživatelského rozhraní internetového prohlížeče Google Chrome (69 a novější) nemusí každému vyhovovat.

Windows 10 update

21.ledna
Pokud se při aktualizaci Windows 10 setkáte s potížemi, můžete sáhnout po oficiální kumulativní záplatě, která obsahuje nejnovější updaty i záplaty z nedávného období. ("Update - Chip 02/2019.")

GeoGebra

21.ledna
Google GeoGebra je dynamický matematický software pro všechny úrovně vzdělávání, který spojuje geometrii, algebru, matematickou analýzu, tabulkový procesor, grafy, statistiku a další do jednoho, snadno použitelného systému, který lze využívat na všech hlavních PC i mobilních systémech, včetně internetu. GeoGebra je primárně určena pro studenty středních škol, kterým nabízí obrovskou škálu nástr...

Avast Free Antivirus

21.ledna
I bezplatně dostupný antivir může poskytovat pokročilé technologie detekce škodlivého softwaru včetně strojového učení nebo zabezpečeného webového prohlížeče. ("Free verze - Chip 02/2019.")

WinOptimizer 15

21.ledna
Ashampoo WinOptimizer se stará o optimalizaci nastavení počítače, odstranění zbytečností a zvýšení výkonu. Svoje hlavní úlohy provádí plně automaticky. ("Plná verze - Chip 02/2019.")

Sticky Password Premium

21.ledna
Bez jakýchkoli pochybností je Sticky Password jedním z nejlépe vybavených správců hesel, kterému můžete bez obav svěřit všechny citlivé informace. ("Plná verze - Chip 02/2019.")

Sticky Notes Pro

21.ledna
Efficient Sticky Notes Pro je upomínací systém, který na plochu počítače lepí virtuální lístečky s naplánovanými úkoly, událostmi a připomínkami. Je efektivní a šetří přírodu. ("Plná verze - Chip 02/2019.")

Privacy Suite 19

21.ledna
Steganos Privacy Suite 19 přináší nástroje na zametení stop po surfování na webu i práci s počítačem, bezpečné ukládání hesel nebo šifrování souborů. ("Plná verze - Chip 02/2019.")

Photo Optimizer

21.ledna
Photo Optimizer je program na snadnou úpravu fotografií. Vše hlavně rychle a automaticky. Dokonalé snímky získáte doslova na jedno kliknutí myši. ("Plná verze - Chip 02/2019.")

MacBooster 7

21.ledna
MacBooster je osvědčená aplikace pro údržbu a zabezpečení všech částí macOS bez nutnosti detailních znalostí a nastavování parametrů. ("Plná verze - Chip 02/2019.")
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes