Chrudimský deník

Description:

Moje Chrudimsko - Chrudimský deník (denik.cz)

URL:

http://chrudimsky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Pardubický

Publishes:

11.2 items/week

Loutkářské okénko: Poslední večer Bez nití

20:03
V sobotu od 17 hodin budou terasy Mydlářovského domu v rámci festivalu Bez nití/Odvázané léto na terasách hostit loutkářské soubory Damúza a Anička a letadýlko.

Věnujte kola Afričanům - ve středu také v Chrudimi

12:19
Evropský týden mobility (ETM) a Evropský den bez aut (EDBA) je po roce opět zde. Po celý týden bude v Chrudimi probíhat program, který bude zaměřen na různé cílové skupiny a různé způsoby mobility.

FOTOKVÍZ: Znáte dobře Chrudimsko?

14.September
Znáte dobře chrudimský okres? Přicházíme s dalším dílem seriálu, který prostřednictvím fotografií představí místa, jež možná dobře znáte anebo jste jimi někdy projížděli.

KOMENTÁŘ: Anonymům, těm je hej

12.September
Svodky chrudimské městské policie, to je ale, panečku, počteníčko. Zjistíte z nich, že minimálně polovina výjezdů strážníků je planá. Buď k malichernostem, které nestojí za řešení, nebo dokonce k záležitostem zcela vymyšleným.

Ve vyprošťování soutěžily tři týmy z Chrudimska

12.September
Na parkovišti před Globusem v Pardubicích se v úterý konala první krajská soutěž ve vyprošťování u dopravních nehod.

Institut ochrany obyvatelstva byl na kontrole ve Skoranově

11.September
V nedalekém Skoranově včera zasahovali experti z hasičského Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč.

Chrudimští hasiči získali stříbro na mistrovství ČR v poskytování první pomoci

11.September
V pondělí 9. září v 9 hodin odstartoval čtvrtý ročník celostátní soutěže profesionálních hasičů v poskytování první pomoci. Letos byl za pořadatele zvolen Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje, který pro reprezentační družstva ze všech krajů připravil v Mělníku a jeho okolí celkem čtrnáct věrohodných modelových situací.

Rostou? Rostou!

11.September
HOUBAŘSKÁ LETNÍ SOUTĚŽ. Pochlubte se nám se svými houbařskými úlovky. Ty nejkrásnější zveřejníme vždy v úterý na této stránce.

Král výmolů

11.September
HLEDEJTE S NÁMI NEJROZBITĚJŠÍ SILNICE V OKRESE. Pokračujeme v naší čtenářské fotosoutěži o největší výmoly a nejrozbitější silnice. Vaše fotoúlovky budou zveřejněny vždy ve čtvrtek na tomto místě Chrudimského deníku a také na našem webu.

I přes nepříznivé počasí se v Hamzově léčebně konaly Kilometry pro spinálku

10.September
Dne 7. 9. 2019 se v Hamzově léčebně konala, byť za nepříznivého počasí, akce k Mezinárodnímu dni poranění míchy - Kilometry pro spinálku.

Fotokvíz: Znáte dobře Chrudimsko?

9.September
Znáte dobře chrudimský okres? Přicházíme s dalším dílem seriálu, který prostřednictvím fotografií představí místa, jež možná dobře znáte anebo jste jimi někdy projížděli.

V Travné závodili rybáři

9.September
Rybářský spolek v Travné uspořádal v sobotu v rámci posvícení tradiční rybářské závody na zdejším chovném rybníku.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes