Leicester - Tottenham 2:3Tottenham otočil v závěru duel v Leicesteru, Manchester United zdolal Brentford

Aktualizováno

Fotbalisté Tottenhamu otočili v nastavení díky dvěma gólům střídajícího Stevena Bergwijna dohrávku 17. kola anglické ligy v Leicesteru a po výhře 3:2 se posunuli na páté místo. Spurs neprohráli pod trenérem Antoniem Contem ani v devátém utkání Premier League. Manchester United zvítězil na hřišti nováčka Brentfordu 3:1.

Fotbalista Tottenhamu Steven Bergwijn oslavuje gól proti Leicesteru.

Domácí Leicester otevřel skóre ve 24. minutě zásluhou Daky, do konce úvodního dějství srovnal hostující kapitán Kane. V 76. minutě vrátil Leicesteru vedení Maddison. V páté minutě nastavení ale srovnal Bergwijn a ihned po rozehrání nizozemský záložník dokonal obrat. Tottenham ztrácí bod na čtvrtý West Ham, který odehrál o tři zápasy více.

V utkání Brentfordu s Manchesterem United padly všechny branky ve druhé půli. Za hosty se postupně trefili Elanga, Greenwood a Rashford, za domácí snížil v závěru Toney. "Rudí ďáblové" vyhráli v lize po dvou zápasech a bodově se dotáhli na šestý Arsenal, jenž má duel k dobru. Brentford prohrál páté z posledních šesti kol.

Anglická fotbalová liga - 17. kolo:
Leicester - Tottenham 2:3 (24. Daka, 76. Maddison - 90.+5 a 90.+7 Bergwijn, 38. Kane),
Brentford - Manchester United 1:3 (85. Toney - 55. Elanga, 62. Greenwood, 77. Rashford)