BK MLADÁ BOLESLAV

Boleslav v Třinci začala dobře, přesto nakonec padla. Rozhodly přesilovky

23. 1. 2022
Autor: Zdena Bobková, foto: Lukáš Filipec
T ř i n e c – Snový začátek, trpká prohra. Boleslav se po karanténě a v pozměněné sestavě představila v Třinci. Už po necelých třech minutách zvedal ruce nad hlavu David Šťastný, aby se k němu o další tři minuty přidal navrátilec Oscar Flynn. Takový začátek nečekal asi nikdo. Že by se blýskalo na lepší časy? Možná. Jenže to by Bruslaři nesměli faulovat. Právě nedisciplinovaností dovolili soupeři, aby se nadechnul. Oceláři ještě do první sirény dvěma přesilovkovými góly vyrovnali, ve druhé třetině třemi brankami však otočili duel ve svůj prospěch. Bruslařům vdechla naději přesilovková trefa Ondřeje Najmana na počátku závěrečné periody. Ale Třinečtí si svůj pohodlný náskok uhájili a v závěru ještě odskočili na konečných 7:3.