středa 22.5 17:00 - ZUŠ – Hrad, Strakonice

středa 22.5 18:00 - Hospoda Myslivna Dražejov

Fotbalisté Oseku museli proti Čkyni dohánět dvougólové manko

Osek - Čkyně 3:2 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Osek - Čkyně 3:2     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – První přípravné utkání za sebou mají fotbalisté Oseku. Po absolvování soustředění v domácích podmínkách ho odehráli v sobotu 29. ledna na strakonické umělce, kde přivítali Čkyni. Poradili si s ní nakonec 3:2, ovšem zápas se pro ně nevyvíjel dobře, skóre museli otáčet. Po poločase prohrávali 0:2, když za hosty skórovali Rataj po velké chybě gólmana Křížka a náskok zvyšoval Bujok. Ve druhé půli Osečtí soupeře přimáčkli a dokázali vývoj duelu zvrátit. Na 1:2 snížil Carda, vyrovnání zařídil Rybák a vítězný gól vsítil z penalty David Říský.