Čeljabinsk - Magnitogorsk 1:2Stav série 1:2Čeljabinsk podlehl ve třetím semifinále Magnitogorsku

Hokejisté Čeljabinsku v sestavě s brankářem Romanem Willem a útočníkem Tomášem Hykou ve čtvrtek prohráli třetí finále Východní konference KHL doma s Magnitogorskem 1:2. Stejným výsledkem vede Metallurg semifinálovou sérii Gagarinova poháru, jež pokračuje čtvrtým duelem v Čeljabinsku v sobotu.

Will zlikvidoval 27 střel, ale během necelých dvou minut v polovině třetí třetiny ho překonali hostující Jaroslav Chabarov a Nikolaj Goldobin. Ve 49. a 50. minutě tak otočili výsledek zápasu, jehož skóre otevřel ve 23. minutě domácí Nikita Ťěrtyšnyj.

Hyka se na rozdíl od minulého utkání, v němž do prázdné branky pečetil výhru Čeljabinsku, do statistik nezapsal. Druhý český útočník Lukáš Sedlák chybí v sestavě Traktoru po otřesu mozku ze čtvrtfinále proti Ufě.