Doležal se opět dvakrát trefil za Lubin, k výhře přispěl parádou i Daniel

Český fotbalový útočník Martin Doležal skóroval za Zaglebie Lubin v druhém z devíti odehraných ligových zápasů od lednového přestupu z Jablonce a opět se trefil dvakrát. Šestinásobný reprezentant pomohl ve 28. kole polské ligy k obratu a vítězství 3:1 nad Mielecem, zbývající gól vítězů vstřelil český záložník Erik Daniel.

Martin Doležal z Lubinu slaví jednu ze dvou svých tref.

Jednatřicetiletý Doležal vstřelil obě branky hlavou. Nejprve v 72. minutě vyrovnal a v 85. minutě pak stanovil konečné skóre.

Mezi jeho branky se vešel v 79. minutě jeho spoluhráč Daniel krásným dalekonosným pokusem po vyběhnutí hostujícího gólmana.

Doležal se trefil poprvé od 18. února, kdy také dvěma góly přispěl k výhře 3:1 nad Plockem. Po pátečním vítězství je Lubin v neúplné tabulce třináctý s náskokem šesti bodů na sestupové pozice.