Admira Praha – FK Meteor Praha VIII 2:1

Sestava: Jakoubek, Nykl, Charvát, Job, Row, Nepraš, Sýkora, Kofi, Filípek, Mucha, Marek P.

Náhradníci: Čtvrtečka, Nečas, Pešek,

Komentář: Do tohoto zápasu jsme měli jít v roli favorita, což nám, ale zkomplikovala velká marodka, kdy nám chybělo osm hráčů, ne příliš kvalitní hřiště a velký vítr! První poločas jsme měli převahu, lépe jsme kombinovali a ujali se po zásluze vedení po individuální akci Patrika Marka. Bohužel se nám, ale nepovedlo přidat další branky a když jsme před pauzou po nedorozumění obrany s brankářem dostali gol na 1:1 byl to pro nás velký problém. Jelikož jsme ve druhém poločase úplně nepochopitelně přestali hrát a nadšeně bojující domácí se dočkali odměny chvíli před konce kdy po další sérii chyb vstřelili vítěznou branku. Z naší strany to byl nejhorší výkon v sezóně!

MFK CHrudim- FK Meteor Praha VIII 2:1

Sestava: Čtvrtečka, Hájek, Charvát, Job, Filípek, Nepraš, Bouček, Marek P., Nečas, Holinka, Francouz

Náhradníci: Brůžek, Sýkora, Kolesničenko, Mucha, Pešek, Dvořák

Komentář: Věděli jsme, že nás bude čekat velice náročné utkání, což se potvrdilo. Na náročném terénu, který moc nepomáhal kombinační hře, jsme byli po celý zápas jediný tým, který se o to pokoušel. Víceméně celý zápas jsme byli lepší tým a soupeř hrozil pouze z dlouhých nákopů nebo našich chyb. Bohužel jsme v první půli udělali dvě a soupeř obě potrestal. My naopak naše šance zahodili a tak byla půle 2:0 pro domácí. V druhé půli jsme pokračovali v kombinační hře a stupňovali tlak, i když soupeři jsme málem darovali další branky. Ale naše dvě obrovské chyby naštěstí nepotrestal. Ke konci jsme měli až drtivý tlak se spoustou standartních situací, které se nám ale tentokrát vůbec nedařili! Snížení jsme se dočkali až v 86. minutě, kdy penaltu po ruce domácího hráče proměnil s přehledem Patrik Marek. Víc už se nám v tomto zápase, ale udělat nepovedlo a to přes množství šancí a tlak skoro celý druhý poločas. Kluky musíme pochválit za bojovnost a hlavně za to, že chtěli hrát po celý zápas. Dnes to výsledkové nevyšlo, ale předvedená hra snesla měřítko.