24. července 2022 • 01:05

Vémola je šampionem Oktagonu! Iliče uškrtil po třech minutách, svatba bude

5
Bořil v ofsajdu? Asi ano, ale žádný záběr není stoprocentní. Nejasná ČK pro Petráka
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews

K oktagonu na Štvanici dorazil v trůnu a s korunou na hlavě. Karlos Vémola věřil, že titul pro šampiona polotěžké váhy získá. Nebezpečný Srb Aleksandar Ilič mu nakonec nebyl velkou překážkou a samozvaného krále nesesadil. Po necelých čtyřech minutách boje Vémola soupeře uškrtil a oslavil zisk titulového pásu. Zároveň se může těšit na nadcházející svatbu. Hrozil totiž, že když nevyhraje, ženichem se nestane.

Populární tuzemský „Terminátor“ uzavřel kartu turnaje Oktagon 34 ve stylu. Ke kleci dorazil v trůnu, k tomu mu zněl zesnulý zpěvák Karel Gott a jeho píseň Být stále mlád. Z pomalu se linoucích tónů však Vémola rychle přesedlal na strhující akci. Zhruba za půminuty boje zprostředkoval Aleksandaru Iličovi služby svých aerolinek a se soupeřem po krátké honičce praštil k zemi.

Zbytek byla hotová demolice. Šestatřicetiletý rodák z Olomouce rozdal několik ničivých loktů a v nestřeženém okamžiku dokázal najít prostor ke škrcení. Ilič byl nucený po třech minutách a 52 sekundách odklepat, Vémola jej za jeho drzé narážky podržel v sevření déle, než musel. Pak už si vzal tradičně mikrofon a nechal volný průchod svým emocím.

„Dopadlo to, jak jsem říkal. Měl jsem na sobě velký tlak, ale dokážu ho vyvinout i na soupeře,“ uvedl Vémola v úvodu rozhovoru s promotérem organizace Ondřejem Novotným. „Ty víš dobře, jak reaguju, když mi někoho pošlete. O titul beru kohokoliv. Všichni, co říkají, že si vybírám soupeře, ať jdou do p**ele. Klidně půjdu pro titul v těžké váze a stanu se šampionem tří divizí,“ nebál se ostrých slov Vémola.

„Lítá tady malá 77 s mým pásem, v prosinci bych rád přišel a ten pás si vzal zpátky domů,“ vzkázal přitom šampionovi střední váhy Patriku Kinclovi, kterého již v minulosti porazil. Český Terminátor zároveň poděkoval boxerovi Tysonu Furymu a omluvil se mu, že si na nástup propůjčil jeho myšlenku s okázalým trůnem.

Karlos Vémola porazil Aleksandara Iliče

ONLINE PŘENOS - Oktagon 34
Všechny dny
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě Česká účast
Karlos Vémola Karlos Vémola Ondřej Němec, redaktor iSport.cz Ondřej Němec, redaktor iSport.cz
Obnovit
Zprávy ze dne 24. 7. 2022
1:04
24. 7. 2022
Karlos Vémola

Moje první pocity jsou, že to dopadlo, jak jsem říkal. Měl jsem velký tlak, ale dokážu ho vyvinout i na soupeře. Ty víš dobře, jak reaguju, když mi někoho pošlete. O titul beru kohokoliv. Lítá tady malá 77 s mým pásem (myslel Patrika Kincla, současného šampiona střední váhy), v prosinci bych rád přišel a ten pás si vzal zpátky domů. Všichni, co říkají, že si vybírám soupeře, ať jdou do p**ele. Klidně půjdu pro titul v těžké váze a stanu se šampionem tří divizí,“ řekl Karlos Vémola v oktagonu. Zároveň poděkoval Tysonu Furymu a omluvil se mu, že si propůjčil na nástup „jeho“ trůn. Celý rozhovor s Karlosem Vémolou čtěte ZDE>>>

VIDEO
0:58
24. 7. 2022
Ondřej Němec, redaktor iSport.cz

Bude svatba? Karlos Vémola před zápasem tvrdil, že v případě prohry "nic nebude". Teď ho zřejmě čeká další životní krok!

0:54
24. 7. 2022

Karlos Vémola je šampionem! V čase 03:52 uzavřel triangle a Iliče uškrtil. Ani na pokyn rozhodčího nechtěl soupeře pustit. Veškerý předzápasový trash talk vyzněl naprázdno, Terminátor získává pás pro šampiona.

Karlos Vémola zůstává šampionem Oktagonu Karlos Vémola zůstává šampionem Oktagonu Karlos Vémola zůstává šampionem Oktagonu
0:53
24. 7. 2022

Celá Štvanice nyní podporuje Karlose Vémolu, který se stále nedokázal dostat do half guardu. Přesto Iliče jedním z tvrdých loktů trefil tak, že je srbský zápasník otevřený. Stadion napjatě sleduje Vémolovu práci na zemi.

0:51
24. 7. 2022

A je to tu! Vémola Airlines znovu fungují, český bijec položil Iliče na záda, ten se snaží dávat alespoň lokty. Ty jsou velmi tvrdé a mohly by Terminátora ohrozit.

0:50
24. 7. 2022

Po 24 vteřinách se Karlos Vémola dočkal prvního takedownu, ale Ilič rychle vyskočil zpět na nohy. Oba muži jsou teď u klece, kde se Srb úspěšně brání strhu. Vypadalo to, že Vémola předtím trefil solidní pravý hák.

0:49
24. 7. 2022

Obrovský aplaus naopak sklízí Karlos Terminátor Vémola. Na vyzvání Pavla Touše si oba muži ani nepodali ruce!

0:47
24. 7. 2022

Promotér Ondřej Novotný zahlásil své pověstné „Jedemééé bomby!“ Titulový zápas o krále polotěžké divize může začít. Na Aleksandara Iliče lidé znovu bučí.

0:43
24. 7. 2022

Karlos Terminátor hlásí den zúčtování! Před titulovou bitvou se posadil na křeslo pro krále a nesou ho na něm členové jeho týmu. Na cestu mu tentokrát hraje zesnulý zpěvák a Vémolův vzor Karel Gott. Opravdu okázalý nástup do klece.

0:41
24. 7. 2022

Soupeř Karlose Vémoly Aleksandar Ilič už nastupuje do klece za tónu rychlé srbské písně. Uvidíme, co se mu povede v kleci proti jednomu z nejlepších tuzemských zápasníků. Zatím slyší pískot fanoušků, není to tedy tak, že by mu přáli, jak si myslel před zápasem.

0:36
24. 7. 2022

Polák Mateusz Legierski požádal o minutu ticha, protože mu před měsícem zemřela babička. V rozhovoru zároveň požádal o titulový zápas v Oktagonu.

0:33
24. 7. 2022

Dvě minuty před koncem závěrečného kola utáhnul Mateusz Legierski svého soupeře Matouše Kohouta na škrcení rear-naked choke. Okamžitě naznačuje, že by chtěl dostat titulovou šanci, přestože váhový limit před zápasem nesplnil. Kohout měl zápas relativně dobře rozjetý, ale nedokázal se vyhnout hrozbě takedownu a neubránil ani škrcení v závěru. Nyní už zbývá rozřešit poslední zápas večera.

0:20
24. 7. 2022

Během prvních tří minut hlavního předzápasu už Mateusz Legierski dvakrát ukázal pokus o submisi, Matouš Kohout ho pak počastoval nepříjemným kolenem. Zápas v lehké váze, kterou však ani jeden z bojovníků nesplnil, pokračuje.

0:02
24. 7. 2022

Po 15 minutách se může radovat Máté Kertész. Výborně zareagoval na vstup Vladislava Kančeva do zápasu. Bulhar trefil solidní úder, takže maďarský bijec šel raději do wrestlingu a došel si pro pohodlné vítězství na body. Zkušený výkon ocenili všichni tři bodoví sudí a dlouholetý zápasník Oktagonu si připíše důležitou výhru.

Zprávy ze dne 23. 7. 2022
23:52
23. 7. 2022

Výtečně začal zápas s Mátém Kerstészem Vladislav Kančev, ale maďarský zápasník se pak uchýlil ke klinčím a takedownům. Zatím mu to vynáší úspěch, duel je za svou polovinou.