V prvním kole nového ročníku Fortuna Divize jsme hráli na hřišti TJ Sokol Libiš. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivní hrou, a to se nám podařilo. Už v první minutě totiž utekl po pravé straně Kordiak, našel ve vápně Krůtu, který nadvakrát překonal domácího brankáře. 0 : 1. Za tři minuty už ale bylo po brance Jánského vyrovnáno. 1 : 1. Domácí ožili a v 8. minutě šli díky brance Zimmermanna do vedení. 2 : 1. Nám se ale podařilo v 11. minutě po faulu na Krůtu v pokutovém území Kostkou z nařízené penalty vyrovnat. 2 : 2. Tento stav vydržel až do konce prvního poločasu. Ten druhý jsme začali aktivněji, ale branku se nám vstřelit nedařilo. Postupem času se hra vyrovnala. Domácím se v 72. minutě podařilo z pokutového kopu Přibylem dostat znovu do vedení. 3 : 2. Naše mužstvo nesložilo zbraně a v 81. minutě se po faulu na Slavatu dočkalo už druhé penalty. Jejím exekutorem se stal opět Kostka. Domácí brankář jeho střelu vystihl, ale na dorážku už nestačil. 3 : 3. Do konce utkání, už žádná branka nepadla a tak si odvážíme z Libiše bod. Další zápas hrajeme příští sobotu od 17.00 v Lounech.

TJ Sokol Libiš – FK Meteor Praha VIII 3 : 3(2 : 2)

Branky: 4. Jánský, 8. Zimmermann, 72. p.k. Přibyl – 1. Krůta, 11. p.k. a 81. Kostka.

Rozhodčí: L. Dohnal – P. Kotalík, J. Polena

DS: K. Braun