Regenda asistoval, New Jersey v zostave s Nemcom zdolalo New York Islanders

NEW YORK - Slovenský hokejista Pavol Regenda si v prípravnom zápase pred štartom novej sezóny NHL pripísal na konto asistenciu. Anaheim však prehral na ľade San Jose 4:5. Regenda odohral 17:08 min a na bránku Sharks vyslal dve strely.

New Jersey Devils v zostave so Šimonom Nemcom zdolali New York Islanders 4:1. Slovenský obranca strávil na ľade 20:37 min a zaznamenal mínusový bod. Tampa s Erikom Černákom prehrala na ľade Caroliny 1:5. Slovenský bek mal minutáž 17:44 a do štatistík mu pribudla mínuska.

New York Rangers v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali na štadióne Bostonu Bruins 2:3 po predĺžení. Halák odchytal 32 minút, mal 14 úspešných zákrokov a inkasoval jeden gól. Calgary s Adamom Ružičkom prehralo na ľade Seattlu Kraken 0:3. Slovenský útočník absolvoval 19:25 min a mal mínusový bod.