Úterý 7.5 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

• MUDr. Jan Hnízdil-Jak si udržet zdraví v nemocné společnosti - beseda

Úterý 7.5 18:00 - Velký sál Univerzity Tábor

Kluky ztráta vedení nezastavila, Skály odjely s prázdnou

KLUKY – V sobotu 29. října bylo v Klukách na programu 11. kolo okresního přeboru. Domácí Boston přivítal fotbalisty Skal, na které měl náskok dvou bodů. Svěřenci hrajícího trenéra Miroslava Štěpána měli lepší vstup do utkání a už po dvaceti minutách díky trefám Zdeňka Blažka a Vojtěcha Košatky vedli 2:0. Hosté ale ve zbytku poločasu zabojovali a po gólech Aliaksandra Tsalka a Aliaksandra Hrynevicha dokázali srovnat. Po změně stran byli častěji u míče domácí a znovu svému soupeři odskočili, když se během osmi minut prosadili Miroslav Říha mladší a Vojtěch Marek. Skalám se i tak ještě podařilo utkání zdramatizovat. Pak ale předčasně do sprch po dvou žlutých musel odejít Stanislav Petechel a bylo jasné, že vyrovnání už nebude snadné. To se potvrdilo a hosté ještě naopak v závěru inkasovali, když gólmana Ihara Barbotkina přehodil Říha.

1. FC Boston Kluky – SK Skály 5:3 (2:2)
Branky: 53. a 91. M. Říha ml., 7. Blažek, 20. V. Košatka, 61. Marek – 35. a 72. Hrynevich, 30. Tsalko
Rozhodčí: Dušek – Bernát. ČK: 0:1 (85. po 2 ŽK Petechel). ŽK: 4:5 (Humr, Blažek, Němec, V. Košatka – Petechel 2, Horák, Bureš, Hlukhov). Diváků: 100
Kluky: Benda – Strnad, V. Košatka, J. Košatka, Blažek, Humr, Štěpán, Bílý, Bláha, Němec, Marek. Střídali: M. Říha ml., Juriška, Kůs, Szaraz
Skály: Barbotkin – Vorobljev, Dryha, Hrynevich, Kravtsov, Tsalko, Mižigar, Hlukhov, Radchanka, Bureš, Vojík. Střídali: Votruba, Petechel, Horák