V sobotu jsme odehráli na hřišti nedalekých Neratovic předposlední zápas podzimu. Postavení v tabulce nás stavilo do role favoritů zápasu. Bohužel tato prognóza vzala za své, už v 6. minutě kdy jsme obdrželi první branku po hlavičce Zana. 1 : 0. Naše pokusy o přihrávky za obranu domácích byli částečně eliminovány rozměry hřiště, ale především jejich nekvalitním provedením. I tak jsme se dostali do velké příležitosti, kterou však bohužel Zemánek tváří v tvář domácímu brankáři neproměnil. Právě domácí brankář nám v 36. minutě poskytl velkou výhodu když za faul na Lukáše Negru obdržel červenou kartu a oslabil tak svůj tým. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním otočit zápas . Když po pěkné akci v 53. minutě srovnal skóre Pfaf na 1 : 1, zdálo se, že utkání otočíme ve svůj prospěch. Jenže už za tři minuty naší bohorovnost ze vzduchu potrestal Schnedorfel. 2 : 1. a tak jsme museli opět začít s dobýváním domácí branky. Bohužel náš dnešní výkon na bojovného soupeře nestačil. A když se podruhé v zápase trefil domácí Zan, bylo rozhodnuto. 3 : 1. V samotném závěru zápasu ještě obdržel červenou kartu Zemánek, který tak bude v posledním zápase s Ústím n/L svému týmu chybět. Nezbývá, než pogratulovat soupeři ke třem bodům a rozebrat si naše chyby, kterých jsme tentokrát vyprodukovali dost.

FK Neratovice – FK Meteor Praha VIII 3 : 1(1 : 0)
Branky: 6. a 75. Zan, 56. Schnedorfel – 53. Pfaf