Zde může být vaše reklama.

Jedou domů s prázdnou Hokejisté HC Olomouc prohráli v Kladně

Hokejisté HC Olomouc prohráli v Kladně

25. 11. 2022 - 20:52

Hokejisté HC Olomouc nenavázali ve dvaadvacátém kole extraligy na úterní výhru z Třince. Dnes hráli v Kladně, kde Rytířům podlehli o tři branky.

Začít dobře zápas, to je nutnost. A přesně to se hokejistům HC Olomouc nepovedlo. Po osmi minutách a dvou brankář Klepiše prohrávali. Ve 13. minutě pak za Moru snížil Olesz. Jenže hosté dlouho v těsném kontaktu nevydřeli. Domácí reagovali po devětadvaceti sekundách třetí brankou. Hanáci tak museli po první dvacetiminutovce dohánět dvoubrankovou ztrátu. Jenže to se nedařilo. V prostřední části hry inkasovali další dva góly. Což už nevypadalo dobře. V poslední třetině ještě Mora zabojovala, ale více než jednu branku už se jí dát nepodařilo.

Rytíři Kladno – HC Olomouc 5:2 (3:1, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Klepiš (Brodecki, Indrák), 8. Klepiš (Brodecki, Sotnieks), 13. Kubík (Sotnieks, Ticháček), 25. Kubík (Kehar), 38. Brodecki (Plekanec) – 13. Olesz (Knotek, Káňa), 50. Nahodil (Olesz, Škůrek). Rozhodčí: Veselý, Šindel – Lhotský, Klouček. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 2917.

Kladno: Bow – Slováček, Kehar, Ticháček, Sotnieks, Cibulskis, Babka – M. Procházka, Plekanec, Kubík – Brodecki, Klepiš, Indrák – Melka, Zikmund, Pytlík – Bláha, Filip, Michnáč – Beran. Trenéři Vejvoda, Skrbek a Mach.
HC Olomouc: Sedláček (25. Lukáš) – Ondrušek, Mareš, Rašner, Škůrek, Dujsík, Švrček, Řezníček – Káňa, Knotek, Bambula – Kusko, Nahodil, Olesz – Plášek, Kunc, Navrátil – Menšík, Anděl, Rutar. Trenér Jan Tomajko.