Počasí dnes7 °C, zítra4 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav
Bez reklam

Dukla první zápas nového roku vyhrála, Sokolov udolala 4:3

Z prvního zápasu nového roku bere Dukla plný počet bodů. Domácí výhrou nad Sokolovem přetrhla třízápasovou sérii proher a stále drží sedmou příčku Chance ligy.

Sokolov se sice již v první minutě zápasu dostal do vedení zásluhou Vrhela, už ve 14. minutě z dorážky srovnal jihlavský kapitán Skořepa. Ve druhé periodě znovu šli hosté do vedení po přesné střele Hajného. Poté ale přišly dva rychlé góly na straně červenožlutého celku - svůj první gól za Duklu vsítil David Vala, poté se prosadil také Filip Dundáček. Aktivita domácích pokračovala i ve třetí třetině, ve 44. minutě vsítil vítěznou branku Tomáš Harkabus, ten před sebou trefovat skoro odkrytou klec. Hosté ještě pět minut před koncem snížili, ale už jim to nebylo nic platné.

HC Dukla Jihlava - HC Baník Sokolov 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 14. Skořepa (Chvátal, Jungwirth), 35. Vala (Pořízek, Křehlík), 36. Dundáček (Chlubna, Kočí), 44. Harkabus (Jungwirth, Skořepa) – 1. Vrhel (Kverka, J. Novák), 33. Hajný (T. Rohan, Baláž), 55. Kverka (Pohl).

Rozhodčí: Zubzanda, Kosnar - Jindra, Štofa. Diváci: 310.

Jihlava: Beran – Bilčík, Chvátal, D. Kolář, Dundáček, Mareš, Vala, F. Kočí – Chlubna, Miškář, V. Brož – Harkabus, Skořepa, Jungwirth – Křehlík, Handl, Pořízek – Cachnín, Juda, Tecl

Sokolov: Michajlov – J. Novák, Mikyska, Pohl, M. Rohan, Weinhold, Baláž, Klejna – Vracovský, Kverka, Vrhel – Berka, Zadražil, Csamangó – Hajný, T. Rohan, Osmík – Kysela, Šmajda.