8. 6(3+3)

fangear.cz

před 9 hod

Mečbol pro Vancouver. Carolina s Nečasem končí

Prvním postupujícím ze druhého kola play off NHL se dnes v noci stali hokejisté Rangers, kteří na třetí pokus dokázali zasadit Carolině smrtící ránu a vyhráli na jejím ledě po obratu ve třetí třetině 5:3. V druhém nočním utkání si poté postupový mečbol vybojoval Vancouver.

před 9 hod

Zajímavé kousky v aukci! Draží se dresy reprezentantů

Na webu sportovniaukce.cz právě probíhají aukce zajímavých dresů. V nabídce jsou originální dres Tomáše Vokouna z MS 2010, fandres Jaromíra Jágra s podpisy mistrů světa z téhož roku či trikoty seniorských i juniorských reprezentantl.

včera

Prezidenti a hokej: Havel poslal do Nagana letadlo, Klause mistři polili

Na sociálních sítích silně rezonovala návštěva prezidenta Petra Pavla v O2 areně na utkání Česka se Švýcarskem. V historii ale takových příkladů najdeme víc, reprezentaci přáli Masaryk s Benešem, Havel vítal na Hradě olympijské vítěze a Klaus gratuloval k pohárům ve Vídni přímo v kabině. Vždyť podobně silný a dlouhodobý vztah k hokeji má kromě Česka a Slovenska snad už jen Kanada…

včera

Schneider česky: My nejdeme do overtime?! Zná Sedláka i Hájka

Dali pět gólů Švýcarům a prohráli až gólem v poslední minutě po sporném vyloučení. Dotáhli ztrátu 1:6 proti Kanadě a pěti brankami v rozmezí posledních šestnácti minut si došli pro vyrovnání. Z 0:2 otočili na 3:2 proti Finsku gólem 0,1 vteřiny před koncem. Rakousko, wunderbar.

včera

Historické vítězství pro Rakousko! Finy šokovalo gólem v čase 59:59,8

Rakousko na letošním MS dál šokuje hokejový svět. Poté, co dokázalo proti Kanadě smazat pětigólové manko, si dokonce vyšláplo na Finsko. Přestože po první třetině ztrácelo v Praze dvě branky, díky gólu Benjamina Baumgartnera v čase 59:59,8 slavilo senzační, sladký, historický triumf 3:2.

včera

MS na X: Palát jako český MVP. A vítězný pokrm? Krevety!

Ondřej Palát je se čtyřmi body (2+2) společně s Romanem Červenkou nejproduktivnějším hráčem Česka na domácím MS. Nejen proto mu vysekl poklonu expert ČT Jakub Voráček. Na sociální síti X sklízí chválu také šikula Ondřej Kaše.

včera

MS v číslech: Predikce zápasů 7. hracího dne

Díky našemu modelu pro MS vám přinášíme kromě predikce celého šampionátu i predikce jednotlivých zápasů. Jaký tip nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy mistrovství světa?

včera

Atentát na premiéra? Slováci mlčeli, po povinné výhře budou tmelit partu

Někteří mohou namítnout, že politika do sportu nepatří, ale středeční atentát na slovenského premiéra Roberta Fica se stal probíraným tématem i v ostravské skupině mistrovství světa. Sami hráči se však k tomu po povinném vítězství 4:0 nad Polskem nechtěli, nebo spíš nemohli, vyjadřovat.