Augsburg - Leverkusen 1:0Leverkusen bez Schicka opět neskóroval

Leverkusen stále bez Patrika Schicka podlehl v německé fotbalové lize na hřišti Augsburgu 0:1 a prohrál podruhé za sebou. Adam Hložek odehrál za poražené 62 minut.

Fredrik Jensen z Augsburgu

Po sérii pěti vítězství utrpěl Leverkusen druhou porážku po sobě a stejně jako před týdnem proti Dortmundu (0:2) neskóroval. Zápas rozhodl Mërgim Berisha, který se v 55. minutě trefil hlavou po rohovém kopu.

Augsburg zdolal Bayer na domácím hřišti poprvé a navázal na srpnové vítězství 2:1 v Leverkusenu. Bavorský tým si polepšil v boji o záchranu a dnešnímu soupeři se přiblížil na rozdíl tří bodů.

Druhý nejlepší střelec minulého ročníku bundesligy Schick by se po vleklých potížích s tříslem mohl vrátit do sestavy Leverkusenu příští týden na hřišti Hoffenheimu.