• Vystoupení tanečního oboru ZUŠ Otakara Ševčíka

Úterý 4.6 18:00 - Divadlo Fráni Šrámka Písek

Anketa: Domácí úkoly ano či ne?

Jste v základních školách pro zrušení domácích úkolů?

KESTŘANY - V utkání 25. kola fotbalové 1. B třídy se v sobotu 3. června utkaly dva poslední týmy tabulky. Duel potvrdil, že postavení obou mužstev je správné. Stovka diváků neviděla žádný pohledný fotbal, ale jenom opravdu kopanou, o kterou se starali hráči obou týmů. Na malém hřišti míč většinou létal jenom od vápnu k vápnu. Výjimkou bylo několik pohledných kombinačních akcí, po kterých daly oba celky po dvou gólech a rozešly se nerozhodným výsledkem. Před úvodním hvizdem domácí ztráceli z posledního místa na předposlední hosty pět bodů, takže bylo jasné, že jim Černý Petr zůstane i nadále. Mužstvo Podolí, díky prohře Čimelic v Chotovinách, se dostalo na třetí místo od konce, jeden bod právě před Čimelice.

FK IPD service Kestřany - TJ Podolí II 2:2 (1:1)
Branky: 42. Hanisch, 54. Lebeda - 40. Zeman, 73. Micka
Rozhodčí: Šíma - Kovařík, Tanáč. ŽK: 2:3. Diváků: 101
Kestřany: Drahoš - Kinský, Hronek, Lebeda, Voráček, Marec, Pospíšil, Holec, Tvrzský, Pavlíček, Hanisch
Podolí: Lis - Pinta, Staněk, K. Levora, Micka, Veselý, Jakub Volf, Zeman, Blanchard, Jan Volf (62. Pirný), Duchoň (69. Mařík)

Když už se zdálo, že v první půli diváci gól neuvidí, ve 40. minutě hosté předvedli jednu z mála pěkných kombinací, kterou zakončil Tomáš Zeman a hosté vedli 0:1. Ještě než stačil sudí ukončit první poločas, bylo vyrovnáno. To centr z pravé strany poslal hlavou Jakub Hanisch k tyči branky Dušana Lise - 1:1.
Deset minut po přestávce zahrávali domácí přímý kop, míč přes bránící soupeře dostal do uličky Martin Lebeda a procedil ho skrz Lise do sítě na 2:1. O dělbě bodů rozhodla 73. minuta. Po akci hostí po pravé straně přišel míč do vápna, kde si ho nikým neobtěžován zpracoval Jakub Micka a střelou po zemi vyrovnal na konečných 2:2.