pátek 26.4 15:00 - Knihovna, Blatná

• Pecha Kucha Night: Práce jako na kostele – série krátkých přednášek

pátek 26.4 20:00 - Kostel Narození Panny Marie, Vodňany

Po prohře se Sepekovem naděje Hradiště na titul padly

PÍSEK/HRADIŠTĚ - Do závěru další sezony pomalu směřuje i nejnižší krajská soutěž. V sobotu 10. června fotbalisté Hradiště hostili Sepekov. Domácí měli na svého soupeře náskok pouze čtyř bodů a dal se očekávat vyrovnaný duel. Všechno podstatné se událo v první čtvrtině zápasu. Domácí sice bleskurychle poslal do vedení František Řezáč, ale Sepekovu se vzápětí podařilo srovnat a ve 23. minutě dokonce skóre otočit. Oba góly měl na svědomí Ondřej Vlk. Ve zbytku zápasu Hradišťáci marně dobývali hostující defenzivu. Sepekov byl nebezpečný z rychlých kontrů a standardních situací. I přes velký tlak domácí skóre na svou stranu nepřeklopili a mistrovský titul poputuje do Sezimova Ústí.

TJ Hradiště – TJ Sokol Sepekov 1:2 (1:2)
Branky: 2. Řezáč – 5. a 23. Vlk
Rozhodčí: Švec – Novák, Brodský. ŽK: 1:4 (Řezáč – J. Kosobud, Čunát, Kuchař, Vlk). Diváků: 50
Hradiště: M. Žalud – Horník, Stropnický, Řezáč, Čejka, Mála, Polcar (82. Schroll), Hejný, Tichava (64. P. Žalud), Hubička, Rybár (46. Nimburský)
Sepekov: Kainráth – J. Kosobud, Tupý, Petr, Novák, Doubek, Bolek, Čunát (90. Cihlář), M. Kosobud, Kuchař, Vlk (82. Filipín)