• Cesta na dovolenou aneb Jak se vyhnout dezinformacím

pondělí 20.5 13:00 - Jihočeská vědecká knihovna - pobočka Lidická 1, České Budějovice

• Lék Dr. Stejskala

pondělí 20.5 15:00 - Jihočeské divadlo Dr. Stejskala 424/19, České Budějovice

Táborští triatlonisté přidali na Českém poháru dalších pět prvenství

Vítezka mezi ženami 30 - 39 let Hana Kolářová (Triathlon Team Tábor). , Autor: Josef Janda

Vítezka mezi ženami 30 - 39 let Hana Kolářová (Triathlon Team Tábor).     Autor: Josef Janda

TÁBOR - Jako poslední se v neděli 23. července vydali na trať Táborského triatlonového festivalu závodníci usilující o co nejlepší umístění v Českém poháru. Příznivci domácích reprezentantů Triathlon Teamu Tábor slavili několik významných úspěchů. David Korous si po účasti v Evropském poháru juniorů střihl i závod Českého poháru a mezi juniory neměl konkurenci. V absolutním pořadí mužů skončil na 6. místě. Martin Kozojed získal mezi juniory bronz. V kategorii dorostenců zvítězil Jakub Mařík. Juniorka Kateřina Hadravová ovládla svou kategorii a mezi ženami byla šestá, s výkonem ovšem spokojená nebyla. Hana Kolářová triumfovala mezi ženami 30 – 39 let a doběhla hned za Hadravovou. V kategorii mužů 40 – 49 let vyhrál Martin Korous. Celkovým vítězem závodu se stal Jan Volár (Etriatlon Team), mezi ženami kralovala absolutně šestá Tereza Zimovjanová (Triatlon Plzeň).

Více k závodům a ohlasy táborských triatlonistů nabídne středeční Týdeník Táborsko.