Plzeň - KooKoo 1:5Hokejisté Plzně prohráli v přípravě s finským soupeřem

Hokejisté Plzně prohráli ve svém druhém přípravném utkání na novou sezonu extraligy doma s KooKoo Kouvola 1:5. Nenavázali tak na úterní výhru nad Českými Budějovicemi 4:2. Finský tým v sestavě s českým brankářem Nickem Malíkem a útočníkem Radkem Koblížkem na druhý pokus během soustředění v Česku uspěl. Ve čtvrtek prohrál v Českých Budějovicích 0:3.

KooKoo dostal v 7. minutě do vedení Jesse Nurmi, v čase 26:02 sice odpověděl v přesilové hře Kryštof Hrabík, ale v 36. minutě vrátil hostům náskok Ben Tardif.

V úvodu třetí části zvýšil v početní výhodě Ville Leskinen, který se podruhé prosadil v závěru při power play. Do prázdné branky skóroval ještě 12 sekund před koncem při plzeňské přesilovce Leevi Aaltonen.