Hokejisté Hradce Králové prohráli na Lehner Cupu s Zugem 2:5

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Hokejisté Hradce Králové prohráli v úvodním utkání na Lehner Cupu ve švýcarském Sursee s Zugem 2:5 a připsal si ve čtvrtém testu druhou porážku. Ve čtvrtek se Mountfield utká se Ženevou a v sobotu změří díly s Ambri-Piottou.

Hokejisté Hradce Králové na archivním snímku.

Východočechy dostal v 15. minutě do vedení Jan Eberle, ale 52 sekund před koncem první třetiny Sven Leuenberger a v úvodu druhé části Marc Michaelis otočili stav a vzápětí v přesilové hře zvýšil Fabrice Herzog. Další početní výhodu využil v 27. minutě po přihrávce českého centra Jana Kováře Andreas Wingerli. Ještě v druhé části snížil Jordann Perret, výsledek však pečetil v závěru při power play do prázdné branky Jan Kovář.

Přípravné hokejové utkání - Lehner Cup v Sursee (Švýcarsko):
Mountfield Hradec Králové - EV Zug 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
Branky: 15. Eberle, 38. Perret - 20. Leuenberger, 23. Michaelis, 24. Herzog, 27. Wingerli, 59. Jan Kovář.