Házenkářky Mostu vyhrály v interlize i popáté a vedou tabulku

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Házenkářky Mostu zvítězily ve šlágru 5. kola interligy v Olomouci 37:26 a po páté výhře za sebou se v neúplné tabulce ujaly vedení, když předstihly rovněž stoprocentní Dunajskou Stredu. Olomouc je s pěti body čtvrtá.

Ilustrační foto

Mostečankám v repríze loňského semifinále play off vyšel začátek, po osmi minutách vedly už 9:1. Po prvním poločasu měly obhájkyně stříbra desetibodový náskok, který si po změně stran bezpečně udržovaly.

Nejlepší střelkyní Černých andělů byla se sedmi góly Adéla Stříšková, o trefu méně zaznamenala Eszter Ogonovszká a pěti brankami zatížila konto svého bývalého týmu Natálie Kuxová. Domácím nepomohlo ani sedm branek Moniky Machačové.