Dinamo Záhřeb v generálce na Plzeň zachránilo v nastavení ligový bod

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Čtvrteční soupeř fotbalistů Plzně v Evropské konferenční lize Dinamo Záhřeb uhrálo v generálce šťastnou ligovou remízu 1:1 ve Varaždínu. Zisk bodu zachránil hostům ve čtvrté nastavené minutě ázerbájdžánský útočník Mahir Emreli, který přišel na hřiště jako náhradník na závěrečnou čtvrthodinu. Dinamo prohrávalo od 54. minuty po vlastním gólu makedonského obránce Stefana Ristovského.

Archivní snímek Bruna Petkoviče, kapitána Dinama Záhřeb

Záhřebský celek ztratil v lize body po dvou výhrách a na třetím místě tabulky se ocitl z dosahu vedoucí Rijeky a Hajduku Split, které mají čtyřbodový náskok. Dinamo má ale zápas k dobru.

V Plzni se chorvatský tým, který ve středu nastřílel osm gólů v osmifinále domácí pohárové soutěže třetiligovému Orioliku, představí ve čtvrtek. Před dvěma týdny dokázala Viktoria v Záhřebu zvítězit 1:0 a má v polovině skupinové fáze před Dinamem i dalšími dvěma soupeři Balkani a Astanou šestibodový náskok.