HK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen

HK 32 Liptovský Mikuláš – HKM Zvolen

ONLINE HK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen

ŠPORT.sk • ŠPORT.sk, onlajny.eu • 01. dec 2023 o 14:00
Zvolen sa po hrozivej šesťzápasovej sérií prehier dokázal odraziť výhrou 5:2 nad Novými Zámkami. Na rozdiel od Liptákov sa Zvolenu darí v celkovom hodnotení, kde sa momentálne nachádza na tretej priečke celej ligy, čím sa HKM stavia do pozície favorita tohto stretnutia, no stať sa môže čokoľvek. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu na ŠPORT.sk!

GÓLY

44' Nauš, 44' LAHTINEN, 29' Bondra, 28' Lahtinen, 25' Quince, 25' Mucha, 03' Lahtinen, 02' Bondra

ONLINE PRENOS

Veľmi pôsobivý výkon Liptovského Mikuláša znamená 3 dôležité body do tabuľky ligy a tak sa domáci môžu tešiť zo zaslúženej výhry nad HKM Zvolen výsledkom 5:3. Zvolen tak prehral 7 zápasov z posledných ôsmich a zastupuje 3. miesto tabuľky, zatiaľ čo Liptáci sa posúvajú na ôsme miesto priebežného hodnotenia. Ďakujeme Vám veľmi pekne za sledovanie tohto prenosu a my sa na Vás budeme opäť tešiť pri ďalšom zápase. Dovidenia!
Štatistiky HK 32 Liptovský Mikuláš – HKM Zvolen: Strely na bránu: 27 : 14 Trestné minúty: 4 : 6 Góly v presilovke: 0 : 0 Góly v oslabení: 0 : 0
Koniec zápasu.
59:42Zvolenu sa nedarí dostať puk do brány Liptákov a vyzerá to, že práve domáci udržia stav stretnutia.
59:10Oddychový čas pre tím HKM Zvolen.
58:48Kupsky ide von z brány! Zvolenčania sa ešte pokúšajú o zdramatizovanie zápasu!
57:30Quince udržal puk v pásme Zvolena, Lahtinen tečoval, napokon puk upratal Kupsky.
56:58Egle sa takmer dostal do breaku, na poslednú chvíľu bol zastavený Zuzinom.
55:01Mucha sa individuálnym prienikom dostal ku strele, puk však zachytil Krasikov.
53:15Hra sa začína lámať, uvidí sa, čo ešte dokáže Zvolen vymyslieť, stále majú dostatok času na zdramatizovanie zápasu.
52:41Hain mal strelecký priestor, ale nevystrelil, Krasikov zostal neohrozený.
51:36Quince mal opäť tutovku, na prihrávku od Réwaya nedosiahol, opäť výborná šanca Liptákov.
50:10Domáci v plnom počte.
49:20Marcinek sa nikam neponáhľa, Liptáci korigujú hru, vyzerá to, že Zvolen ubráni presilovú hru.
47:56David Mudrák neudržal nervy na uzde a ešte viac komplikuje zápas hosťom, ďalšia presilová hra pre Liptovský Mikuláš.
47:14Zvolenčania naďalej nedokážu rozohrať puk do útočného pásma a Sukeľ tentokrát takmer strelil ďalší gól Liptákov.
46:26Quince sa dostal do šance 2 na 1, no zatiaľ ostáva v tomto zápase bez gólu.
44:40AUREL NAUŠ okamžite zvyšuje skóre a Zvolenská obrana nezvláda priebeh tohto stretnutia, Liptáci však svojho súpera nešetria a vyzerá to pre nich veľmi sľubne! Asistencie: Egle
44:21A je tu hattrick! SEVERI LAHTINEN sa individuálne presadil forehandom a nádherne si obišiel celé Zvolenské mužstvo a Liptáci sa môžu radovať! Asistencie: Fekiač F, Hraško P.
43:39Zvolenčania sa po návrate Vasilyeva zdržujú aj naďalej v ich útočnom pásme a fantastický zákrok Krasikova!
42:16Na ľade ostala druhá presilovková formácia Zvolenčakov, no nedarí sa im dostať sa do pásma Liptovského Mikuláša.
41:26Vasileyv však ukončuje ofenzívnu hru, pretože pôjde na trestnú lavicu a Zvolen si po dlhšej dobe zahrá presilovú hru.
40:51Rozohrávka Egleho pohrozila Kupskeho a tlak Mikuláša pokračuje.
40:01Začala sa tretia tretina.
Po vyrovnanej úvodnej 20-minútovke sa Liptákom herne darilo omnoho viac ako hosťom v druhom dejstve hry, a tak sledujeme zaujímavú situáciu pred 3. tretinou. Zvládne Zvolen ustáť namotivované mužstvo Juraja Faitha alebo si predsa len zaistia víťazstvo? To sa dozvieme už o pár minút, kedy by mala tretia tretina začať.
40:00Druhá tretina sa skončila.
39:42Zrejme posledná akcia druhej tretiny nepriniesla gólovú radosť, Liptáci však ukázali svoje ofenzívne schopnosti.
39:13Krasikov bol delovkou Zuzina trafený do masky, hra sa prerušuje.
38:20Lahtinen číhal na hattrick, výborný zákrok Kupskeho!
37:40Sládok pôjde na trestnú lavicu za hákovanie a tak dáva Liptovčanom šancu zmeniť skóre stretnutia.
36:57Zvolen sa pokúšal dostať domácich pod tlak, to sa im však nepodarilo a Liptáci sa presúvajú do útočného pásma.
36:15Hecl sa ocitol v rovnakej situácií ako Quince, puk tentokrát vyletel na ochrannú sieť.
35:03Quince vyskúšal strelu spoza obrancu a takmer prekvapil Kupskeho, puk však stihol vyraziť.
34:01Napokon rozhodcovia nechali hru v nezmenenom formáte a tak sa hráči presúvajú do stredného pásma.
33:54Rozhodcovia odkorčuľovali za hráčsku plochu, kde posudzujú zákrok Vasilyeva, vyzerá to na 5-minútový trest.
33:25Kolenič mal puk pred Krasikovom, strelu zblokoval Lalík.
32:34Liptovský Mikuláš mal na hokejke obrovské šance, tentokrát to bol Sukeľ, ku gólu však nedošlo.
32:01Domáci v plnom počte.
31:55Hostia v plnom počte.
30:21Lahtinen sa po 2-gólovej nádielke dopustil útočného faulu a okamžite vracia hru na vyrovnaný formát 4 na 4.
30:03Prvá presilová hra Liptovského Mikuláša je tu! Mucha sa dopustil porušenia pravidiel a pôjde na trestnú lavicu za seknutie.
29:12RADOVAN BONDRA je druhým dvojgólovým hráčom tohto zápasu! Zvolen sa opäť dostáva do hry, stav je opäť vyrovnaný. Asistencie: Zuzin P.
28:59Tak situácia favorita sa nám komplikuje a Liptáci si svojou zásluhou pripisujú prvé vedenie v zápase, čo môže psychicky rozladiť Zvolen.
28:22SEVERI LAHTINEN skóruje druhýkrát v zápase, dokázal spracovať puk a strelil na bránu z prvej, čím brankár Kupsky nemal šancu. Asistencie: Quince M., Réway M.
27:34Tkáč mohol poslať zápas do vedenia Liptovského Mikuláša, avšak neúspešne.
25:59Opäť veľmi rýchle vyrovnanie stretnutia! MARLY QUINCE obdržal prihrávku od Lahtinena a Kupskeho brána ostala odkrytá.
25:34MIROSLAV MUCHA otvára skóre tretiny a po tlaku Liptákov sa po otočení hry z rýchlej otočky presadil tento mladý Zvolenčan a prekvapil Krasikova! Asistencie: Kašlík M.
24:23Sukeľ nastreľuje puk dopredu a vysúva Avtsina, ktorý je v tomto zápase veľmi aktívny, k nebezpečnej strele sa tentokrát nedostal.
23:19Egle nastreľoval puk pred bránu, Zvolen však otáča hru a Šiška po dlhšom čase vyskúšal pozornosť Kupskeho.
22:51Kupsky prerušil hru po nebezpečnej otočke Avtsina, vhadzovanie bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša.
21:40Zvolenu sa konečne podarilo dostať z obranného pásma, výborný začiatok domácich!
20:37Už zo začiatku tretiny Liptáci aktívne fore-checkujú Zvolen, pričom následne prišla obrovská šanca pre Berryho.
20:01Začala sa druhá tretina.
Po veľmi chaotickom a svižnom začiatku sa po ôsmich minútach hry museli mužstvá trénerov Juraja Faitha a Petra Orémusa vrátiť do kabín kvôli rozbitému prexisklu. Rozhodcovia rozhodli, že sa po oprave tretina dohrá, čo vôbec nerozhodilo hráčov a po veľmi zaujúmavej a vyrovnanej hre je stav 1:1, Druhá tretina sa začne približne o 19:00.
20:00Prvá tretina sa skončila.
19:03Eglé šprintoval za pukom a dostal sa do šance, bol však pod veľkým uhlom a strela nebola nebezpečná pre Kupskeho.
18:05Menšie zaváhanie Zvolenskej obrany, našťastie ho pod lapačkou dokázal ukryť Kupsky.
17:20Viedenský opäť so streleckým pokusom, brankár Krasikov bol pozorný.
16:56Avtsin preniesol hru do útoku Liptovčanov, prihrávka pre spoluhráča však nebola presná, Zvolen má puk na hokejke.
15:51Pokus Šišku nezaskočil Krasikova, následne prišlo prečíslenie Liptovského Mikuláša, obidve akcie však skončili bez gólu.
14:40Réway sa šikovne dostal pred Čulíka, k strele ale nedošlo.
13:20Liptovský Mikuláš neprestáva udivovať a udržiava tlak popri bránke Kupského.
12:40Sukeľ sa dostal do nájazdu, strela však skončila mimo bránu, obrovská šanca Liptákov!
11:12Tvrdý súboj pri mantineloch ustál Quince a Liptovský Mikuláš si vytvára pozíciu na strelu.
10:30Zvolen otáča hru, puk po zákroku Krasikova skončil na ochrannej sieti.
09:40Vankúš sa pokúsil o zakončenie, pred bránou clonil Tkáč, avšak puk bol zblokovaný. Tlak Liptákov pokračuje.
08:10Zvolen sa po zaváhaní Vasilyeva dostal k šanci, Liptáci však puk dokázali včas vyhodiť.
07:13Prerušenie skončilo, buly sa uskutoční v útočnom pásme Zvolena.
Rozhodcovia prerušili hru a presúvajú ostavajúci čas tretiny o niečo ďalej, o čase jeho začiatku Vás budeme priebežne informovať.
07:12Bizarná situácia, tvrdý strelecký pokus Kubku skončil rozbitím plexiskla, kvôli jeho oprave sa hra na nejaký čas preruší.
05:50Hostia dokázali získať pásmo a mali puk vo svojej moci, Žilka však puk vyhodil, takže hra ostáva v útočnom pásme Zvolena.
04:38Prvý zákrok Krasikova, domáci si vydýchli z tlaku Zvolena.
03:40Nádejná šanca Zvolenu, Egle zblokoval strelecký pokus.
03:02Tak toto je veľmi divoký začiatok zápasu. SEVERI LAHTINEN vyrovnáva stav stretnutia a po prvých strelov oboch tímov je stav 1:1! Asistencie: Quince, Réway
02:02A v skorom úvode tu máme prvý gól zápasu! DAVID BONDRA mal pred sebou už len odkrytú bránu a zakončil spoza brány Krasikova Asistencie: Kubka, Viedenský
01:29Úvodné sekundy stretnutia sa puk pohybuje popri mantineloch, zvolen sa dokázal usadiť v pásme, no hra sa prerušila.
00:01Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy: HK 32 Liptovský Mikuláš: Krasikov (Pajpach), Mezovský, Lalík, Žilka, Vasilyev, Hraško, Fekiač, Nátny, Vojtech, Réway (A) – Lahtinen (C), Quince (A) , Nauš – Berry, Egle , Avtsin – Sukeľ, Uhrík , Valigura – Tkáč, Vankúš Tréner: Juraj Faith HKM Zvolen: Kupsky (Trenčan), Sládok, Hain, Hults, Mudrák, Čulík, Kubka (A), Haborák, Hecl – Šiška, Langkow , Mucha – Kašlík, Hults , Zuzin – Bondra (C) , Viedenský (A) , Kolenič – Csányi, Marcinek Tréner: Peter Oremus.
HK 32 Liptovský Mikuláš sa v tejto sezóne trápi, čo sa prejavilo aj na umiestnení v tabuľke, kde okupujú posledné priečky, no ich posledný zápas sa im podarilo čiastnočne zlepšiť túto nepríjemnú situáciu výhrou nad Slovanom Bratislava výsledkom 4:2, čo im sebavedomie určite vylepšilo, preto bude veľmi zaujímavé sledovať zápas, ktorý ako domáci budú hostiť Zvolen. HKM Zvolen sa po hrozivej šesťzápasovej sérií prehier dokázal odraziť výhrou 5:2 nad Novými Zámkami. Narozdiel od Liptovčanov sa Zvolenu darí v celkovom hodnotení, kde sa momentálne nachádzajú na tretej priečke celej ligy, čím sa Zvolen stavia na pozíciu favorita tohto stretnutia, no stať sa môže čokoľvek. Zistite ako dostane tento zápas prostredníctvom tohto prenosu, prvé buly padne už dnes o 18:00!
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.