Salernitana - AS Řím 1:2De Rossi dovedl fotbalisty AS Řím k další výhře

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Fotbalisté AS Řím v 22. kole italské ligy uspěli 2:1 na hřišti poslední Salernitany a posunuli se na páté místo neúplné tabulky. „Vlci“ vyhráli i druhý soutěžní zápas pod vedením nového kouče Danieleho De Rossiho, který před dvěma týdny nahradil Josého Mourinha.

Lorenzo Pellegrini z AS Řím slaví branku.

Tým AS rozhodl o vítězství po změně stran. Skóre otevřel v 51. minutě z  penalty Dybala a o čtvrt hodiny později přidal druhou branku Pellegrini. Kapitán Římanů rozhodl i minulý ligový duel s Veronou. V 70. minutě snížil hlavou Kastanos, čtvrtou porážku v řadě ale Salernitana neodvrátila a stále ztrácí šest bodů na příčky zajišťující záchranu v  soutěži.