Počasí dnes19 °C, zítra22 °C
Neděle 28. dubna 2024  |  Svátek má Vlastislav
Bez reklam

Hokejisté Dukly v derby porazili Znojmo 4:2

Atraktivní dohrávka 27. byla k vidění v Jihlavě, kam přijeli hokejisté Znojma. Po utkání se nakonec radovali domácí, kteří vyhráli 4:2 a přerušili tak nepříjemnou sérii proher.

Důležitá byla už první třetina. Jihlava sice inkasovala první branku ve třetí minutě utkání. Rychle ale vyrovnal Marcel Štefančík. K němu se přidali další domácí hráči a po trefách Radima Tomana a Jana Strejčka už domácí vedli o dvě branky.

Na 4:1 pak ve druhé třetině zvyšoval Richard Cachnín. Výsledek už jen korigovala trefa hostujícího Bartka, která výsledek upravila na 4:2.

Jihlava je nyní ve druhé nejvyšší soutěži sedmá, Znojmo zůstává na poslední 14. příčce.

HC Dukla Jihlava - HC Leram Orli Znojmo 4:2

Branky a nahrávky: 10. Štefančík (Dundáček, Koštoval), 15. R. Toman (Štefančík), 20. Strejček (Menšík, Čachotský), 31. Cachnín (T. Havránek, Strejček) – 3. T. Svoboda (Jenyš, Šťovíček), 33. Bartko (Hruška, Kratochvíl). Rozhodčí: Vrba, Cabák - Blažek, Veselý. Vyloučení: 3:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1347. Střely na branku: 46:24. Zblokované střely: 5:10. Vhazování: 39:36. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

Hodnocení článku je 74 %. Ohodnoť článek i Ty!