Úterý 7.5 19:30 - Městské divadlo Český Krumlov

• MUDr. Jan Hnízdil-Jak si udržet zdraví v nemocné společnosti - beseda

Úterý 7.5 18:00 - Velký sál Univerzity Tábor

Mladší dorost strakonické házené zadělal na výhru v prvním poločase

STRAKONICE - Minule si vyšlápli na vedoucí Hostivice a to, že se nejednalo o náhodu, potvrdili hned v dalším kole. Mladší dorostenci strakonické házené si v sobotu 17. února poradili v jihočeském derby se Spartakem Sezimovo Ústí, který porazili 37:33 (22:14). Celek od Otavy zůstává v tabulce na třetím místě, ale už se bodově dotáhl na druhé béčko Plzně, které zaváhalo. „V prvním poločase jsme si vytvořili náskok, dařilo se v útoku a v obraně jsme byli pozorní. Druhá půle se odehrála bez obrany, kdy si kluci jen pohlídali povinné vítězství. Pochvalu zaslouží Jan Halačka za pěkně odehraný zápas," uvedl trenér Václav Hokr.