Messi s Interem Miami začali sezónu výhrou. Argentinec se blýskl asistencí a pěknou akcí

Přidat na Seznam.cz

Inter Miami CF porazil ve středu večer 2:0 Real Salt Lake na domácím hřišti v prvním zápase sezóny MLS.

Do střelecké listiny se zapsali útočník Robert Taylor a záložník Diego Gómez, zatímco kapitán Lionel Messi a debutant Luis Suarez zaznamenali své první asistence. Luis Suarez nastoupil k oficiálnímu prvnímu soutěžnímu zápasu v dresu Interu. V sestavě nastoupili další hráči z hvězdné barcelonské éry Jordi Alba a Sergio Busquets.

Domácí otevřeli skóre ve 39. minutě, kdy Busquets přihrál Messimu na střed hřiště, kde se otočil a poslal míč na Taylora, který skóroval ke vzdálenější tyči. V 83. minutě se Messi řítil s míčem několik metrů od půlicí čáry k vápnu, kde přihrál Suarezovi. Uruguayský útočník sklepl míč Gómezovi a ten zvýšil vedení.

Messi v zápase předvedl skvělý kousek, kdy si přehodil ležícího zraněného protihráče.

Inter Miami se v příštím zápase střetne s LA Galaxy tuto neděli 25. února.

Zdroj: Inter Miami