K prvnímu jarnímu zápasu na domácí půdě nastoupili hráči Meteoru na velmi dobře připraveném trávníku v Libni proti týmu FK SEKO Louny. Domácí byli favoritem tohoto klání, ale trvalo jim trochu déle než tuto roli naplnili. Šance k otevření skóre měli v první desetiminutovce hned dvě, ale ani Derkach v první a Michálek v desáté minutě vstřelit branku nedokázali. Radost domácích přece jen přišla a to v 13. minutě. Po spolupráci Sůry a Zelenky se krásnou střelou z cca 18 metrů trefil do černého druhý jmenovaný. 1 : 0. I hosté se několikrát dostali do blízkosti naší branky, ale příležitosti z 22. a 30. minuty zůstaly nevyužity. Do šaten tak šli o něco spokojenější, aspoň s výsledkem, domácí hráči. Hned od zahájení druhého poločasu bylo patrno, že ani jedno mužstvo nebude chtít dát svému soupeři nic zadarmo. Domácí potřebovali pro uklidnění vstřelit pojišťující branku a hosté zase aspoň vyrovnat. Nadějný průběžný výsledek se jim dařilo udržet cca hodinu. Posledních dvacet pět minut už ale patřilo zcela domácímu týmu a přibyly i branky. V 66. minutě se po centrovaném míči ve vápně soupeře nejlépe zorientoval Kostka a zvýšil na 2 : 0. Po třech minutách se skóre měnilo znovu. Autorem třetí branky byl střídající Lízálek, který střelou z malého vápna překonal brankáře hostů. 3 : 0. To však z jeho strany nebylo zdaleka vše. V 83. minutě se po přihrávce od Michálka trefil Lízálek podruhé. 4 : 0. Bylo to po krásné akci, která začala výtečným zákrokem domácího brankaře a pokračovala několika hezkými přihrávkami na útočné polovině. Neuplynuly ani dvě minuty a Lízálek svojí třetí brankou dovršil svůj první “HATTRICK“ v kategorii dospělých, kterého dosáhl během šestnácti minut. 5 : 0.

FK Meteor Praha VIII – FK SEKO LOUNY 5 : 0 (1 : 0)

Branky: 13. Zelenka, 66. Kostka, 69. 83. a 85. Lízálek

Rozhodčí: M. Vitvar – J. Erlebach, J. Nymsa

DS: M. Žilka

ŽK: 0 – 1