V sobotu jsme sehráli další mistrovské utkání, tentokrát na domácí půdě. Naším soupeřem byli kluci ze Zbraslavi, kteří se sice pohybují ve spodních částech tabulky, ale ještě máme v živé paměti ztrátu bodů z podzimní části soutěže na jejich hřišti(1 : 1). Na klidu nám nepřidal ani první poločas, který skončil po našem nepovedeném výkonu bez branek. O půli jsme si řekli něco málo o přístupu našich hráčů k utkání a udělali změnu jak v sestavě, tak i v rozestavení. Domluva z kabiny přinesla své ovoce v podobě zvýšené naší aktivity. Ve 49. minutě jsme šanci na vstřelení branky ještě nevyužili, ale v 51. minutě se z přímého kopu krásnou střelou do černého trefil střídající Haluza. 1 : 0. O dvě minuty později se o navýšení skóre v náš prospěch postaral sám soupeř. Po stříleném centru Dvořáka si totiž jeden z obránců srazil míč do vlastní branky. 2 : 0. Další naše branky přidali v 78. minutě Hladký a v nastavení Benedikt.

FK Meteor Praha VIII – SK Zbraslav 4 : 0(0 : 0)

Branky: 51. Haluza, 53. vlastní, 78. Hladký, 94. Benedikt