V sobotu jsme ve velmi větrném počasí odehráli zápas s lídrem tabulky Viktorii Plzeň na jejich domácím stadionu. Vstup do zápasu byl oboustranně pozvolný. Po většinu času se hrálo ve středu hřiště a nebylo moc znát rozdíl v postavení mužstev v tabulce. 39. minut zápasu proběhlo relativně v poklidu. Bezbrankový stav jsme ale neudrželi a těsně před koncem prvního poločasu naopak z kopačky Kovaříka inkasovali. 1 : 0. V kabině bylo klukům vysvětleno kde a jak je nutné více zabrat a jak lépe pokrývat soupeře. V úvodu druhé půle jsme bohužel inkasovali podruhé. Po rozehraném rohu se střelou zdálky trefil Kyklhom. 2 : 0. Naše hráče tato druhá branka nezlomila a zvýšenou aktivitou se snažili s výsledkem něco udělat. Bohužel jejich snaha nebyla naplněna.
Soupeř vyhrál zaslouženě, ale za bojovnost a nasazení si kluci zaslouží pochvalu.

Viktoria Plzeň – FK Meteor Praha VIII 2 : 0(1 : 0)
Branky: 40. Kovařík, 42. Kyklhom