Vstupenky online

Dorostenci ztratili vedení v sérii, semifinále rozhodne pátý zápas

Helena Hegeďová • 25.03.2024

Dorostenci odjížděli do Plzně s vedením 2:0 na zápasy, vrací se ale za stavu 2:2. O postupujícím do finále Ligy dorostu rozhodne až 5. utkání, které se na Lapači odehraje ve středu 27. března od 16:30. Ve čtvrtém utkání se na první gól čekalo až do 27. minuty a opět se jako první prosadili domácí. Přesnou střelou sice za Valachy vyrovnal Štěpán Drozd, ale ještě do konce třetiny Wolves opět vedli. Jednobranková ztráta pro Vsetínské ale ještě nic neznamenala, zlomilo je až 86 sekund v závěru duelu, kdy se domácí prosadili hned třikrát. Pátý duel rozhodne nejen o postupujícím z dvojice Vsetín-Wolves, ale dojde k němu také v sérii mezi Chomutovem a Havlíčkovým Brodem.

Liga dorostu - SF4 po 25.3.17:00
HC Pilsen Wolves
VHK ROBE Vsetín
5:1(0:0, 2:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 26:12 Chasák (Brož; 5/5), 35:22 Černý (Chasák; 5/5), 53:00 Patejdl (Popovych, Míčka; 5/5), 54:00 Mazko (5/5), 54:26 Patejdl (5/5) – 29:57 Drozd (Elich; 5/5). Rozhodčí: Micka – Kotlík, Štěpánek. Diváci: 144. Vyloučení: 7:8. Bez využití. Střely na branku: 5:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1.

HC Pilsen Wolves: Makarius – Fiala, Novikov, Brož, Kočárek, Petrov, Mlakar – Černý, Štolba, Malíček, Mazko, Bárek, Patejdl, Míčka, Chasák, Popovych, Šmíd, Račinský.
VHK ROBE Vsetín: Cegliňski – Vaněk, Sadílek, Dubec, Kučný, Kužel, Hynek – Vaculík, Ročák, Zezulka, Dvořák, Drozd, Bláha, Němec, Fusek, Vinklárek, Elich.

Ohlasy k utkání

Ondřej Němec (VHK ROBE Vsetín): Zhodnotím celý výjezd, protože jsme sem přijeli s tím, že chceme odvézt jednu výhru a ukončit sérii. Bohužel je to 2:2. Nemůžeme klukům upřít snahu, ale vždycky nám něco málo chybí. Na druhou stranu možná teď přijde pro některé kluky ten nejhezčí zápas. Zápas číslo pět za stavu 2:2, doma, myslím si, že přijde spousta lidí. Zažili jsme to já, Mira Barus, Zbyněk Žabčík a takové zápasy jsou nejhezčí. Já klukům strašně věřím, věřím v sílu týmu a vím, že ve středu tam budeme stát jako vítězové.