Barcelona s Veselým a Satoranským bude hrát o semifinále s Olympiakosem pátý zápas

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Aktualizováno

Basketbalisté Barcelony s Janem Veselým a Tomášem Satoranským budou bojovat s Olympiakosem Pireus o semifinále Evropské ligy v pátém zápase. V hale řeckého soupeře dnes utrpěli debakl 58:92, rozhodující čtvrtfinálový duel by se měl uskutečnit ve středu.

Tomáš Satoranský na archivním snímku.

Barcelona zahájila sérii těsnou domácí porážkou. Pak uspěla 77:69 a v úterý v Pireu s velkým přispěním obou Čechů vybojovala výhru v prodloužení. Dnes však měla k třetímu bodu v sérii daleko. Vyhrála sice první čtvrtinu (23:21), ale pak se Olympiakos rozjel a nešel zastavit.

Domácí vedl s 21 body Američan Shaq McKissic. V barcelonském dresu byl Veselý druhým nejlepším střelcem s devíti body, Satoranský měl bodů šest.

Čtvrtfinále play off Evropské ligy basketbalistů - 4. zápas:
Olympiakos Pireus - Barcelona 92:58 (za hosty Veselý 9 bodů, 2 asistence a 3 doskoky, Satoranský 6 bodů a 1 doskok), stav série 2:2.
Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos Atény 88:95, stav série 2:2.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj hostí města Praha a Ostrava.