Chelsea - Tottenham 2:0Fotbalisté Chelsea útočí na poháry

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Fotbalisté Chelsea porazili v dohrávce 26. kola anglické ligy v londýnském derby 2:0 Tottenham a přiblížili se pohárovým příčkám. Spurs nebodovali potřetí za sebou a na pátém místě tabulky se jim vzdálil postup do Ligy mistrů.

Trevoh Chalobah z Chelsea se raduje z gólu.

Chelsea vedenou bývalým úspěšným trenérem Tottenhamu Mauriciem Pochettinem poslal do vedení ve 24. minutě hlavičkou pod břevno Trevoh Chalobah. Pojišťovací gól přidal v druhém poločase také hlavou Nicolas Jackson, jenž poslal do sítě míč odražený od břevna po přímém kopu Colea Palmera, kterému tak chybělo jen pár centimetrů ke 21. gólu sezony, jímž by se dotáhl na nejlepšího střelce ligy Erlinga Haalanda z Manchesteru City.

„Blues“ jsou aktuálně osmí a čtyři zápasy před koncem ztrácejí tři body na Manchester United, jenž drží poslední šestou pohárovou příčku. Tottenham po třech porážkách v řadě zaostává sedm bodů, i když s utkáním k dobru, za čtvrtou Aston Villou.

Anglická fotbalová liga - 26. kolo:
Chelsea - Tottenham 2:0 (24. Chalobah, 72. Jackson).