V domácím prostředí jsme v neděli přivítali mužstvo Modřan. Od začátku zápasu byl k vidění pěkný fotbal, který se musel přítomným líbit. Vytváření šancí na obou stranách slibovalo, že branky v tomto zápase padat budou. Hned ve 14. minutě se prosadil Martiňák a soupeř šel do jednobrankového vedení. 0 : 1. Po pár minutách se nám podařilo Kordiakem vyrovnat. 1 : 1. V prvním poločase se ještě po standardní situaci hlavou prosadil Štola. Do kabin se tak šlo s jednobrankovým vedením. 2 : 1. Hned na začátku druhého poločasu byl aktivní Kordiak ve vápně faulován a byla nám nabídnuta penalta. Tu s přehledem proměnil zkušený Dvořák. 3 : 1. Vypadalo to, že soupeře válcujeme, ale další vývoj zápasu tomu neodpovídal. Mužstvo Modřan dokázalo potrestat naše chyby a během devíti minut třemi brankami otočilo skóre zápasu ve svůj prospěch. Hosté si svůj náskok, na rozdíl od nás, zkušeně pohlídali.

FK Meteor Praha VIII – SK Modřany 3 : 4 (2 : 1)

Branky: 22. Kordiak, 45. Štola, 47. p.k. Dvořák – 14. Martinák, 54. a 56. Pánek, 63. Toman

Rozhodčí: Vojtěch Průša – Lukáš Císař, Adam Vondráček

ŽK: 2 – 5