První poločas žádnou branku nepřinesl. Soupeř sice dobře kombinoval, ale my jsme mu dovolili pouze jedno nebezpečné zakončení po rohovém kopu. Do druhé půle jsme nastoupili plně koncentrování a velmi brzy šli po krásné individuální akci Monterminiho do vedení. 0 : 1. Soupeř s postupem času znervózněl. Naše nepříjemná agresivní hra mu nesvědčila a za naše stopery se tak dostávaly jen sporadické nakopávané míče. Naopak, my jsme si vypracovali několik velmi slibných situací, ale opět spálili 100% tutovku z malého vápna. Naštěstí nás tentokrát neproměněné příležitosti mrzet nemusely. Po té, co náš skvěle chytající gólman Kornfeld zlikvidoval soupeřovu tutovku na brankové čáře, jsme si již vývoj zápasu pohlídali a naopak ještě se závěrečným hvizdem zvýšili na zasloužených 2 : 0 díky Veverkovi a jeho důslednému dohrání situace ve vápně soupeře.

ABC Braník – FK Meteor Praha VIII 0 : 2(0 : 0)

Branky: 49. Montermini, 90. Veverka

Sestava:

Kornfeld, Knotte, Řídel, Herálecký, Lehuta, Hájek, Žáček, Saleh, Domgjoni, Adjei, Montermini

Střídali:

46’ Mathauser, 65’Kuta, Veverka, 70’Nedvěd, 75‘Kreibich

Autor: Jan Jelínek, trenér